FB pixel TP pixel
Tatranské oblúky Dava Karničara
Tatranské oblúky Dava Karničara

Tatranské oblúky Dava Karničara

Tatranské oblúky Dava Karničara
| 2011

Film Tatranské oblouky Dava Karničara nabízí příběh, který přežili nadšení skialpinisti a milovníci hor s tímto skvělým člověkem a skromným extrémním lyžařům během jeho pobytu ve Vysokých Tatrách. Film poodhaluje jeho životní filozofii a nabídne užitečné rady o pohybu v horách. Vychutnejte si pohodu...

Film Tatranské oblouky Dava Karničara nabízí příběh, který přežili nadšení skialpinisti a milovníci hor s tímto skvělým člověkem a skromným extrémním lyžařům během jeho pobytu ve Vysokých Tatrách. Film poodhaluje jeho životní filozofii a nabídne užitečné rady o pohybu v horách. Vychutnejte si pohodu, adrenalin, krásu hor a užijte si s námi nečekané, humorné i vážné situace.

Tatranské oblúky Dava Karničara online

Sledovat Tatranské oblúky Dava Karničara online můžeš na Kinobox, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tatranské oblúky Dava Karničara online, zda je ke stažení a zda má Tatranské oblúky Dava Karničara dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
od 14. 9. 2023
Zdarma
Starmax
Starmax
HD kvalita | SD kvalita | od 5. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tatranské oblúky Dava Karničara recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tatranské oblúky Dava Karničara?

Ve filmu Tatranské oblúky Dava Karničara hrají .

Film Tatranské oblúky Dava Karničara režíruje .

Film Tatranské oblúky Dava Karničara můžete vidět na Kinobox, Starmax.

Film Tatranské oblúky Dava Karničara je online na Kinobox, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.