FB pixel TP pixel
Tom Sawyer
Tom Sawyer

Tom Sawyer

Tom Sawyer
Německo | 2011 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 109 minut

Tom Sawyer nemá na mysli nic jiného než rošťárny a nezbednosti, kterými velmi trápí tetu Polly, se kterou žije společně se svým nevlastním bratrem Sidem v St. Petersburghu v Mississippi.Polly si i přes Tomovu tvrdohlavost a svéráznou povahu vytkla za cíl z něj vychovat spořádaného a váženého člověka...

Tom Sawyer nemá na mysli nic jiného než rošťárny a nezbednosti, kterými velmi trápí tetu Polly, se kterou žije společně se svým nevlastním bratrem Sidem v St. Petersburghu v Mississippi.Polly si i přes Tomovu tvrdohlavost a svéráznou povahu vytkla za cíl z něj vychovat spořádaného a váženého člověka. Tom má naštěstí kamaráda Hucka Finna, sirotka, který nade vše miluje dobrodružství. Jednoho dne se z jejich chlapeckých výprav do neznáma stane opravdové lidské drama. Obstojí chlapci tváří v tvář skutečné hrozbě?

Hrají: Louis Hofmann, Heike Makatsch, Benno Fürmann, Joachim Król, Peter Lohmeyer, Hinnerk Schönemann, Sylvester Groth

Režie: Hermine Huntgeburth

IMDb  63 % Kinobox  60 %

Tom Sawyer online

Sledovat Tom Sawyer online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tom Sawyer online, zda je ke stažení a zda má Tom Sawyer dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tom Sawyer recenze a hodnocení

Ve filmu Tom Sawyer hrají Louis Hofmann, Heike Makatsch, Benno Fürmann, Joachim Król, Peter Lohmeyer, Hinnerk Schönemann, Sylvester Groth.

Film Tom Sawyer režíruje Hermine Huntgeburth.

Film Tom Sawyer má 109 minut.

Film Tom Sawyer můžete vidět na Kinobox.

Film Tom Sawyer je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.