FB pixel TP pixel
Being Flynn

V tátově stínu

Being Flynn
USA | 2012 | Drama | Drogy | 102 minut

Nick Flynn je mladý spisovatel, který se pokouší najít sám sebe. Jeho otec Jonathan, který se prodírá životem po svém, neviděl svého syna celých 18 let. Až když přijme Nick práci sociálního pracovníka v útulku pro bezdomovce, nachází smysl svého osobního i pracovního života. Jednoho dne se zde náhle...

Nick Flynn je mladý spisovatel, který se pokouší najít sám sebe. Jeho otec Jonathan, který se prodírá životem po svém, neviděl svého syna celých 18 let. Až když přijme Nick práci sociálního pracovníka v útulku pro bezdomovce, nachází smysl svého osobního i pracovního života. Jednoho dne se zde náhle objeví Jonathan, který přišel hledat nocleh a útočiště. Pro oba je to přímý výstřel do skutečné a možná i společné budoucnosti. Přijme Nick vlastního otce a podaří se mu nahradit prázdné vzpomínky skutečnou budoucností? V tomto přesvědčivém snímku o neporušeném, a přesto velmi křehkém, poutu mezi rodičem a jeho potomkem podali Robert De Niro, Paul Dano a Julianne Moore neuvěřitelné herecké výkony. Scénáře a režie se ujal úspěšný Paul Weitz (Jak na věc).

Hrají: Robert De Niro, Julianne Moore, Paul Dano, Olivia Thirlby, Eddie Rouse, Steve Cirbus, Lili Taylor

Režie: Paul Weitz

IMDb  64 % Kinobox  62 %

V tátově stínu online

Sledovat V tátově stínu online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V tátově stínu online, zda je ke stažení a zda má V tátově stínu dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 2. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V tátově stínu recenze a hodnocení

Ve filmu V tátově stínu hrají Robert De Niro, Julianne Moore, Paul Dano, Olivia Thirlby, Eddie Rouse, Steve Cirbus, Lili Taylor.

Film V tátově stínu režíruje Paul Weitz.

Film V tátově stínu má 102 minut.

Film V tátově stínu můžete vidět na Kinobox.

Film V tátově stínu je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.