FB pixel TP pixel
Christmas All Over Again
Christmas All Over Again

Vánoce zas a znova

Christmas All Over Again
USA | 2016 | Komedie | Vánoce | 78 minut

Je štědrý večer a chlapec Eddie se těší, že dostane zbrusu nové vytoužené tenisky Breezy 3000. Eddie je totiž zakoukaný do dívky od sousedů, do Cindy, a doufá, že s novými teniskami by v jejích očích mohl stoupnout. Jenže když je konečně čas přijít k vánočnímu stromku, nejsou pod ním žádné dárky. A ...

Je štědrý večer a chlapec Eddie se těší, že dostane zbrusu nové vytoužené tenisky Breezy 3000. Eddie je totiž zakoukaný do dívky od sousedů, do Cindy, a doufá, že s novými teniskami by v jejích očích mohl stoupnout. Jenže když je konečně čas přijít k vánočnímu stromku, nejsou pod ním žádné dárky. A je tomu tak každý další den, každé ráno je stromeček bez dárků. Aby se Eddie vymanil ze zakleté vánoční smyčky bez dárků, vydává se za záhadným majitelem obuvi, s jehož pomocí pochopí, že Vánoce nejsou jen o dárcích.

IMDb  41 %

Vánoce zas a znova online

Sledovat Vánoce zas a znova online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vánoce zas a znova online, zda je ke stažení a zda má Vánoce zas a znova dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 3. 11. 2021
Cena nezjištěna

Vánoce zas a znova obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vánoce zas a znova, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vánoce zas a znova postavy.

Amber Frank
Amber Frank
Cindy
Joey Lawrence
Joey Lawrence
Magic Shoe Store Owner
Gabriel Rush
Gabriel Rush
Frankfurt
Chris Gray
Chris Gray
Brad
Kim Mulhauser
Kim Mulhauser
Waitress
Tom DeNucci
Tom DeNucci
Francisco Rinaldi

Vánoce zas a znova recenze a hodnocení