FB pixel TP pixel
El cantante
El cantante

Vášeň v tanci

El cantante
USA | 2006 | Životopisné filmy | Tanec | 116 minut

Americké biografické drama vypráví o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi z Portorika, který si v USA získal miliony obdivovatelů. Vzestup ke slávě však nepřinesl štěstí jemu ani jeho ženě Puchi.Americké biografické drama vypráví o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi, který se z Portorika p...

Americké biografické drama vypráví o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi z Portorika, který si v USA získal miliony obdivovatelů. Vzestup ke slávě však nepřinesl štěstí jemu ani jeho ženě Puchi.Americké biografické drama vypráví o legendárním králi salsy Hectoru Lavoeovi, který se z Portorika přistěhoval do New Yorku, a jehož hlas si získal miliony obdivovatelů. Raketový vzestup ke slávě však probudil jeho vnitřní démony, z nichž se zrodila závislost na drogách i na alkoholu, a jeho milující žena Puchi kvůli tomu zažila spoustu bolestných chvil. V hlavních rolích filmu, který natočil Leon Ichaso, hrají Marc Anthony a Jennifer Lopezová.

IMDb  55 %

Vášeň v tanci online

Sledovat Vášeň v tanci online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vášeň v tanci online, zda je ke stažení a zda má Vášeň v tanci dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

Vášeň v tanci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vášeň v tanci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vášeň v tanci postavy.

Marc Anthony
Marc Anthony
Hector Lavoe
John Ortiz
John Ortiz
Willie Colon
Manny Pérez
Manny Pérez
Eddie
Federico Castelluccio
Federico Castelluccio
Jerry Masucci
Nelson Vasquez
Nelson Vasquez
Johnny Pacheco
Romi Dias
Romi Dias
Priscilla
Leon Ichaso
Leon Ichaso
Režie

Vášeň v tanci recenze a hodnocení