FB pixel TP pixel
Everlasting Moments
Everlasting Moments

Věčné okamžiky Marie Larssonové

Everlasting Moments
Švédsko | 2008 | Životopisné filmy | Umělci | 131 minut

Prostá, ale přirozeně inteligentní Maria žije spolu se svým manželem Sigfridem a rozrůstajícím se potomstvem v předválečném Švédsku. Oč strastiplnější je život její rodiny, s o to větším klidem ho přijímá. Smířlivost však neznamená rezignaci a Maria postupně propadá fotografování, jež pro ni předsta...

Prostá, ale přirozeně inteligentní Maria žije spolu se svým manželem Sigfridem a rozrůstajícím se potomstvem v předválečném Švédsku. Oč strastiplnější je život její rodiny, s o to větším klidem ho přijímá. Smířlivost však neznamená rezignaci a Maria postupně propadá fotografování, jež pro ni představuje možnost kouzlit v dobách, které magii nepřejí. Snímek rozvážný stejně jako jeho protagonistka umožňuje pozvolné naladění na dnes již nemyslitelný životní rytmus. Troell své postavy pozoruje se shovívavou láskou, nepřiživuje jejich bolest a radost dávkuje opatrně. Neblahé události, které se postavám v letech kolem první světové války dějí, vycházejí ze zlých úmyslů méně, než by nám současná zkušenost kázala. Zatímco Sigfridovu agresi chápat nelze, s jeho zlobou se ztotožnit můžeme. Snímek překvapuje i tím, jak se vzpouzí tradičním melodramatickým schématům a postavy nechává jednat v souladu s jejich náturou, a nikoli žánrovými pravidly.

IMDb  75 % CSFD  75 %

Věčné okamžiky Marie Larssonové online

Sledovat Věčné okamžiky Marie Larssonové online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Věčné okamžiky Marie Larssonové online, zda je ke stažení a zda má Věčné okamžiky Marie Larssonové dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč

Věčné okamžiky Marie Larssonové obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Věčné okamžiky Marie Larssonové, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Věčné okamžiky Marie Larssonové postavy.

Věčné okamžiky Marie Larssonové recenze a hodnocení

Tvůj názor na Věčné okamžiky Marie Larssonové?