FB pixel TP pixel
Deadly Voltage
Deadly Voltage

Vražedné blesky

Deadly Voltage
Kanada | 2016 | Drama | Katastrofa | 80 minut

Jamie zkoumá vliv atmosférických změn na počasí. Je přesvědčený, že mohou způsobovat silné bleskové bouře. A jeho předpověď se bohužel naplní. Zem začnou sužovat smrtící údery blesků... Udeří bez varování a zabíjí bez milosti! Tak začíná napětím nabitý příběh o rodině, která se uprostřed smrtelného ...

Jamie zkoumá vliv atmosférických změn na počasí. Je přesvědčený, že mohou způsobovat silné bleskové bouře. A jeho předpověď se bohužel naplní. Zem začnou sužovat smrtící údery blesků... Udeří bez varování a zabíjí bez milosti! Tak začíná napětím nabitý příběh o rodině, která se uprostřed smrtelného nebezpečí snaží najít ztracenou rovnováhu navzdory rozvodu a vzájemné rivalitě. Jamie je vědec. Zkoumá ozón. Jeho posedlost prací a kariérou neblaze poznamenala jeho rodinný život. Se svou novou přítelkyní přijíždí za bývalou manželkou a jejich dětmi, aby společně strávili víkend na chatě. Jenže právě v tu chvíli zasáhne oblast nebezpečná bouře. Zbývá jim jediné. Aby přežili, musí spojit síly a znovu si začít vážit jeden druhého. Musí fungovat jako rodina.

CSFD  18 %

Vražedné blesky online

Sledovat Vražedné blesky online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražedné blesky online, zda je ke stažení a zda má Vražedné blesky dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 10. 2022
Cena nezjištěna

Vražedné blesky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vražedné blesky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vražedné blesky postavy.

Alaina Huffman
Alaina Huffman
Charlotta
Mike Dopud
Mike Dopud
Jamie
Mimi Kuzyk
Mimi Kuzyk
Milly
Eva Link
Eva Link
Bailey
Ron Lea
Ron Lea
Nigel
Natalie Radford
Natalie Radford
Bailey's Mom
Thomas Mitchell
Thomas Mitchell
Bailey's Dad
John L'Ecuyer
John L'Ecuyer
Režie

Vražedné blesky recenze a hodnocení