FB pixel TP pixel
Personal Effects

Vzájemná objetí

Personal Effects
USA | 2009 | 110 minut

Walter, čtyřiadvacetiletý zápasník soupeřící o místo v národním týmu, se dozví o brutální smrti své sestry. Walter se vrací domů, aby pomáhal své matce - během toho stále posiluje, vezme mizerně placené místo v jedné firmě a účastní se procesu s údajným vrahem. Spřátelí se s Lindou, jejíž manžel byl...

Walter, čtyřiadvacetiletý zápasník soupeřící o místo v národním týmu, se dozví o brutální smrti své sestry. Walter se vrací domů, aby pomáhal své matce - během toho stále posiluje, vezme mizerně placené místo v jedné firmě a účastní se procesu s údajným vrahem. Spřátelí se s Lindou, jejíž manžel byl také zavražděn a která sama vychovává dospívajícího syna Claye. Clay je hluchý - a Walter se ho snaží nadchnout pro wrestling. Doprovází také Lindu do práce a pak ji zase potká u soudu. Společně čekají na verdikty. Walterova matka prodá věci po své dceři do bazaru. Clay najde pistoli po svém tátovi. Co všechno může způsobit bolest ze ztráty bližních, když se dostane na povrch?"

IMDb  63 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Vzájemná objetí online

Vzájemná objetí online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vzájemná objetí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vzájemná objetí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vzájemná objetí postavy.

Vzájemná objetí recenze a hodnocení

Ve filmu Vzájemná objetí hrají Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher, Kathy Bates, Spencer Hudson, John Mann, David Lewis, Rob LaBelle.

Film Vzájemná objetí režíruje David Hollander.

Film Vzájemná objetí má 110 minut.

Film Vzájemná objetí není zatím nikde online.

Film Vzájemná objetí není zatím kde sledovat.