FB pixel TP pixel
Mystery 101
Mystery 101

Záhady pro začátečníky

Mystery 101
USA | 2019 | Mystery 101 | Krimi filmy | Záhada | 84 minut

Amy Winslowová je nejen dcerou slavného autora detektivek, ale sama o tomto žánru přednáší na univerzitě. A tak není divu, že když tam dojde k sérii vražd, zapojí se do vyšetřování. Detektiv Travis Burke to zprvu nese nelibě, netrvá ale dlouho a stává se z nich dobrý tým.

Hrají: Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Larissa Albuquerque, Tosca Baggoo, Iain Belcher, Lossen Chambers, Sarah Dugdale, Louriza Tronco, Preston Vanderslice, Andy Thompson, Aliyah O'Brien

Režie: Blair Hayes

IMDb  75 %

Záhady pro začátečníky online

Sledovat Záhady pro začátečníky online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhady pro začátečníky online, zda je ke stažení a zda má Záhady pro začátečníky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 24. 2. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhady pro začátečníky recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhady pro začátečníky?

Ve filmu Záhady pro začátečníky hrají Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Larissa Albuquerque, Tosca Baggoo, Iain Belcher, Lossen Chambers, Sarah Dugdale, Louriza Tronco, Preston Vanderslice, Andy Thompson, Aliyah O'Brien.

Film Záhady pro začátečníky režíruje Blair Hayes.

Film Záhady pro začátečníky má 84 minut.

Film Záhady pro začátečníky můžete vidět na Voyo.

Film Záhady pro začátečníky je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.