FB pixel TP pixel
Mystery 101: An Education in Murder
Mystery 101: An Education in Murder

Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě

Mystery 101: An Education in Murder
USA | 2020 | Mystery 101 | Krimi filmy | Záhada | 83 minut

Profesorka Amy Winslowová, vedoucí katedry literatury na Elmstead College, a detektiv Travis Burke navštíví čtení z právě vydávaného románu Amyina otce Grahama Winslowa Mihotající se plamen. Koná se v knihkupectví, které provozuje Amyin bývalý student Blake Newman, který zanechal doktorského studia,...

Profesorka Amy Winslowová, vedoucí katedry literatury na Elmstead College, a detektiv Travis Burke navštíví čtení z právě vydávaného románu Amyina otce Grahama Winslowa Mihotající se plamen. Koná se v knihkupectví, které provozuje Amyin bývalý student Blake Newman, který zanechal doktorského studia, aby se mohl věnovat psaní, a hrdě Amy hlásí, že právě získal smlouvu na vydání své první knihy. Amy se také seznamuje s mladou spisovatelkou Ellou Quinceyovou, která sbírá materiál pro svou knihu o vraždě, která se stala přímo na Elmsteadu - Amyin kolega Mac McKinnon otrávil strychninem profesorku Nicole Fordovou. Nicole objevila údajný první náčrt několika kapitol z Twainova Huckleberryho Finna, Mac, který usiloval o definitivu, nutně potřeboval něco publikovat, a zřejmě kvůli tomuto rukopisu mezi nimi vypukl spor. Mac, který si odpykává třicetiletý trest, se k vraždě nikdy nepřiznal, ale v jeho domě se v sejfu našel zmíněný Twainův rukopis a láhev strychninu. Amy v Macovu vinu odmítá věřit, a stejné pochybnosti má i Ella. Amy a Travis se pustí do vyšetřování a zjišťují, že hodně věcí bylo jinak, než uváděl Travisův předchůdce detektiv Howard, který měl případ na starosti...

Hrají: Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Robin Thomas, Preston Vanderslice, Steve Bacic, David Lewis, Peter Bryant

Režie: Michael Robison

IMDb  72 %

Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě online

Sledovat Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě online, zda je ke stažení a zda má Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 27. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě?

Ve filmu Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě hrají Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Robin Thomas, Preston Vanderslice, Steve Bacic, David Lewis, Peter Bryant.

Film Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě režíruje Michael Robison.

Film Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě má 83 minut.

Film Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě můžete vidět na Voyo.

Film Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.