FB pixel TP pixel
Mystery 101: Dead Talk
Mystery 101: Dead Talk

Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč

Mystery 101: Dead Talk
USA | 2019 | Mystery 101 | Krimi filmy | Záhada | 84 minut

Amy Winslowová je v Seattlu, kde má vystoupit se svým referátem na konferenci Teachable Talks. Požádal ji o to její bývalý přítel, počítačový genius Tim Bishop. Detektiv Travis Burke poněkud žárlí, a tak se Amyiinu otci Grahamovi, který je pozván také, vnutí jako řidič, a k Amyinu překvapení se v Se...

Amy Winslowová je v Seattlu, kde má vystoupit se svým referátem na konferenci Teachable Talks. Požádal ji o to její bývalý přítel, počítačový genius Tim Bishop. Detektiv Travis Burke poněkud žárlí, a tak se Amyiinu otci Grahamovi, který je pozván také, vnutí jako řidič, a k Amyinu překvapení se v Seattlu objeví rovněž, dokonce ve smokingu. Právě včas, protože jeden z účastníků konference, technologický magnát Mitchell McHale, je nalezen mrtev po pádu ze střechy hotelu. Jeho smrt, považovanou zpočátku za sebevraždu, vyšetřuje Travisova dávná známá, spolužačka z policejní akademie v Chicagu, Rachel Knoxová. Amy to ovšem nedá, a brzy spolu s Travisem zjistí, že McHale ze střechy nespadl dobrovolně. Podezřelých je více, McHale byl majitelem údajně geniálního počítačového softwaru na odhalovaní zločinů zvaného SLOOTH, který chtěl prodat seattleské policii. Ale potenciální investorka Vicky Lin, která nějakým způsobem získala betaverzi softwaru, odhalila, že jde o podvod. McHale se také chtěl rozvést, protože jeho žena si začala s provozním ředitelem jeho společnosti Billym Poolem ti měli také motiv ho zavraždit. Případ se ještě zkomplikuje, když se objeví spojitost s jinou vraždou...

Hrají: Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Garrett Black, Ben Wilkinson, Preston Vanderslice, Robin Thomas, Amanda Wong

IMDb  72 % Kinobox  62 %

Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč online

Sledovat Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč online, zda je ke stažení a zda má Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 23. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč?

Ve filmu Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč hrají Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Garrett Black, Ben Wilkinson, Preston Vanderslice, Robin Thomas, Amanda Wong.

Film Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč režíruje .

Film Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč má 84 minut.

Film Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč můžete vidět na Voyo.

Film Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.