FB pixel TP pixel
Mystery 101: Words Can Kill
Mystery 101: Words Can Kill

Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet

Mystery 101: Words Can Kill
USA | 2019 | Mystery 101 | Thrillery | Záhada | 84 minut

Na Elmstead College ve Washingtonu se koná festival detektivních románů. Na jeho organizaci se podílí i profesorka angličtiny Amy Winslowová, která se na univerzitě ve svých přednáškách specializuje právě na tento žánr. Hlavním řečníkem má být její otec, autor úspěšné románové série s detektivem Att...

Na Elmstead College ve Washingtonu se koná festival detektivních románů. Na jeho organizaci se podílí i profesorka angličtiny Amy Winslowová, která se na univerzitě ve svých přednáškách specializuje právě na tento žánr. Hlavním řečníkem má být její otec, autor úspěšné románové série s detektivem Atticusem Kellerem. Kromě řady fanoušků, k nimž patří Hannah Steinhausenová, prezidentka frankfurtské pobočky Grahamova fanklubu, na festival přijíždí i lidé, které Graham tak rád nevidí – například jeho bývalý přítel Rick Finch, který mu ukradl nápad na jeho první knihu, a Grahamova bývalá redaktorka Betsy Craneová, která údajně její rukopis Rickovi předala. Graham se ale také setkává se svou nynější newyorskou redaktorkou Celií Buntonovou, se kterou dosud komunikoval pouze elektronicky. Celia usiluje o zfilmování jeho knih a zdá se, že Graham, poté, co se s ní osobně seznámil, jí nebude moci nic odepřít. Na festivalu se objeví také policejní detektiv z Rena Phil Jenk, který byl kdysi Grahamovým konzultantem. Dostal dost záhadnou pozvánku s citátem z jedné Grahamovy knihy. Betsy Craneová je brzy po zahájení festivalu nalezena zavražděna v obytném autě, které vrah následně zapálil. Z vraždy je obviněn Graham, který je zatčen. Amy je o jeho nevině přesvědčena a pátrá spolu s detektivem Travisem Burkem po skutečném pachateli…

Hrají: Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Marci T. House, Robin Thomas, Preston Vanderslice, Sarah Dugdale, Nathalie Boltt

Režie: Andy Mikita

IMDb  71 %

Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet online

Sledovat Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet online, zda je ke stažení a zda má Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 15. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet recenze a hodnocení

Tvůj názor na Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet?

Ve filmu Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet hrají Jill Wagner, Kristoffer Polaha, Marci T. House, Robin Thomas, Preston Vanderslice, Sarah Dugdale, Nathalie Boltt.

Film Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet režíruje Andy Mikita.

Film Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet má 84 minut.

Film Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet můžete vidět na Voyo.

Film Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.