FB pixel TP pixel
The Marc Pease Experience

Zašlá sláva Marca Pease

The Marc Pease Experience
USA | 2009 | Komedie | 84 minut

Marc Pease býval na střední škole obdivovanou hudební hvězdou, ale dnes je mu šestadvacet a jeho sen prorazit se dosud nenaplnil. Setkání s bývalým učitelem, který připravuje se studenty muzikál, mu však otevře oči. V hlavních rolích Jason Schwartzman a Ben Stiller.Ještě deset let poté, co končil st...

Marc Pease býval na střední škole obdivovanou hudební hvězdou, ale dnes je mu šestadvacet a jeho sen prorazit se dosud nenaplnil. Setkání s bývalým učitelem, který připravuje se studenty muzikál, mu však otevře oči. V hlavních rolích Jason Schwartzman a Ben Stiller.Ještě deset let poté, co končil střední školu, kde býval obdivovanou hudební hvězdou, žije Marc Pease (Jason Schwartzman) stále v minulosti a sní o tom, že se svou kapelou Meridian 8 konečně natočí nahrávku, která je proslaví. Při návštěvě školy zjistí, že jeho dávná studentská láska (Anna Kendricková) chodí s jeho bývalým učitelem (Ben Stiller), který se studenty připravuje nastudování muzikálu Čaroděj. Americká komedie v režii Todda Louisa sleduje hektické události, které celou akci provázejí, a díky nimž Marc pochopí, že v životě nejsou nejdůležitější světla Broadwaye.

IMDb  40 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zašlá sláva Marca Pease online

Zašlá sláva Marca Pease online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Zašlá sláva Marca Pease obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zašlá sláva Marca Pease, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zašlá sláva Marca Pease postavy.

Zašlá sláva Marca Pease recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zašlá sláva Marca Pease?