FB pixel TP pixel
Deliver Them from Evil: The Taking of Alta View

Zaslepená pomsta

Deliver Them from Evil: The Taking of Alta View
USA | 1992 | Drama | Terorismus | 96 minut

V tomto dramatu natočeném podle skutečné události, která se odehrála v nemocnici Alta View v Utahu si zahrál Harry Hamlin, Teri Garr a Terry O'Quinn. Střelec Richard Worthington držel dlouhých osmnáct hodin jako rukojmí celé porodní oddělění. Worthington (Harry Hamlin) měl v úmyslu zabít doktora...

V tomto dramatu natočeném podle skutečné události, která se odehrála v nemocnici Alta View v Utahu si zahrál Harry Hamlin, Teri Garr a Terry O'Quinn. Střelec Richard Worthington držel dlouhých osmnáct hodin jako rukojmí celé porodní oddělění. Worthington (Harry Hamlin) měl v úmyslu zabít doktora, jenž podvázal jeho ženě vaječníky a znemožnil tak střelci, aby se setkal se svým devátým dítětem, které na něj podle něj čekalo v nebi. Terry Garr ztvárnila sestru Susan Woolley, jednu z Worthingtonových rukojmí, jež byla svědkem střelby na svého kolegu a následně se stala pojícím článkem mezi vyšinutým střelcem a policií. Terry O'Quinn si zahrál odvážného seržanta Dona Bella, který byl povolán, aby pomohl s vyjednáváním ve více než napjaté situaci.

IMDb  58 % CSFD  53 %

Zaslepená pomsta online

Sledovat Zaslepená pomsta online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zaslepená pomsta online, zda je ke stažení a zda má Zaslepená pomsta dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zaslepená pomsta obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zaslepená pomsta, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zaslepená pomsta postavy.

Harry Hamlin
Harry Hamlin
Richard Worthington
Teri Garr
Teri Garr
Susan Woolley
Terry O'Quinn
Terry O'Quinn
Sergeant Don Bell
Peter Levin
Peter Levin
Režie

Zaslepená pomsta recenze a hodnocení

Ve filmu Zaslepená pomsta hrají Harry Hamlin, Teri Garr, Terry O'Quinn.

Film Zaslepená pomsta režíruje Peter Levin.

Film Zaslepená pomsta má 96 minut.

Film Zaslepená pomsta můžete vidět na HBO Max.

Film Zaslepená pomsta je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.