FB pixel TP pixel
Tin Cup
Tin Cup

Zelený svět

Tin Cup
USA | 1996 | Komedie | Golf | 135 minut

Bývalý golfový profesionál, dnes outsider, Roy "Cink" McAvoy (KEVIN COSTNER), je majitelem zanedbaného golfového hriště i městečka Salem v Texasu. Tam se přistěhuje psychoterapeutka Molly Griswoldová (RENE RUSSO), která si tu zařídí praxi. Roye požádá o hodiny golfu, a ten ji ukáže nejen základy hry...

Bývalý golfový profesionál, dnes outsider, Roy "Cink" McAvoy (KEVIN COSTNER), je majitelem zanedbaného golfového hriště i městečka Salem v Texasu. Tam se přistěhuje psychoterapeutka Molly Griswoldová (RENE RUSSO), která si tu zařídí praxi. Roye požádá o hodiny golfu, a ten ji ukáže nejen základy hry, ale i svou životní filozofii. Roy se před lety vzdal profesionální kariéry a žije na hranici nouze v obytném přívěsu se svým kamarádem a zaměstnancem Romeem (CHEECH MARIN). S podporou sympatické a půvabné ženy i svých svérázných kamarádů se Cink rozhodne vrátit se do světa špičkového golfu a dokázat, že už není odepsaná nula.

IMDb  63 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zelený svět online

Zelený svět online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Zelený svět obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zelený svět, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zelený svět postavy.

Zelený svět zajímavosti

Celosvětové tržby
53 854 588 $
Tržby v USA
53 854 588 $
Tržby v českých kinech
1 824 320 Kč
Návštěvnost v českých kinech
46 718 diváků

Zelený svět recenze a hodnocení