10 očekávaných seriálů, které se do konce října objeví na Netflixu


Říjen se sice přehoupl do své druhé poloviny, to ale neznamená, že bychom se na Netflixu měli dočkat už jen pár drobných novinek. Právě naopak. Netflix do nás nahustí hned 10 kousků, které rozhodně stojí za pozornost.


Kdepak, ani s koncem října na Netflixu nehrozí nuda. Netflix začne závěrečnou třetinu halloweenského měsíce jaksepatří tajemně, když na nás již v pondělí vytasí další části populárních Nevyjasněných záhad. Hodně zajímavě a tajuplně vypadá i novinka Netflixu Kadáver, která nás vezme do světa po jaderné katastrofě. Fanoušky krimi jistě potěší druhá řada Psychiatra neboli The Alienist. A nemalá očekávání máme i od šachového dramatu Dámský gambit nebo návratu parádní Suburry. Příznivce české podpory pak může těšit, že všechny uvedené pořady budou mít lokalizaci v podobě českých titulků.

19. října

Nevyjasněné záhady

Netflix (české titulky)

Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. Ufoni, duchové... pokud si potrpíte na podivné případy plné nejasností, budete se příjemně bavit.


21. října

David Letterman: Mého dalšího hosta nemusím představovat

Netflix (české titulky)

Televizní legenda David Letterman se vrací a v jeho nové talk-show odpovídají například Barack Obama, George Clooney, Jay-Z nebo Tina Fey.


22. října

Kadáver

Netflix (české titulky)

Po jaderné katastrofě naláká vidina jídla vyhladovělou rodinu do hotelu, kde mají účinkovat v divadelní hře. Diváci ale začnou postupně mizet.


Psychiatr

Netflix

Novinář a psycholog se dají dohromady, aby společně objasnili podivné rituální vraždy v New Yorku na konci 19. století.


Ty, já a ona

Netflix (české titulky)

Neobvyklá a realistická romance se ztotožnitelnými postavami. Má to ale jeden háček. Na romantiku jsou tu tři.


23. října

Barbaři

Netflix (české titulky)

Osudy tří postav se propojují v bitvě v Teutoburském lese, kde germánští válečníci v roce 9. n. l. zastavili rozpínání Římské říše. Pokud se vám líbila úvodní bitva z Gladiátora, připravte se na plnokrevný seriálový nášup.


Dámský gambit

Netflix (české titulky)

V kentuckém sirotčinci se v 50. letech minulého století odehrává příběh mladé dívky, která bojuje se závislostí a objeví v sobě mimořádný šachový talent. Nádherně natočené dobové drama, které je ale primárně detailní charakterovou studií s fantastickou Anyou Taylor-Joy v hlavní roli.


27. října

Diova krev

Netflix (české titulky)

Heron vede ve starověkém Řecku obyčejný život. Jednoho dne ale zjistí, že je ve skutečnosti synem Dia a má před sebou veledůležitý úkol: spasit svět před armádou démonů. Pokud se vám líbila série Castlevania, budete velmi spokojení i s touto alternativou ze starého Řecka.


30. října

Suburra

Netflix (české titulky), Vodafone TV (české titulky) (čeština)

Na předměstí Říma se odehrává krvavý boj o moc mezi místní mafií, zkorumpovanou policií a Vatikánem. V jeho středu stojí tři mladicí, kteří si pro sebe chtějí urvat co nejvíce. Suburra je moderní mafiánská sága, která dostane každého, koho svět gangsterů nepřestává fascinovat.Petr Semecký
před 5 měsíci


Podobné články - 10 očekávaných seriálů, které se do konce října objeví na Netflixu

Dabingu na Netflixu přibývá. Jen za týden přidal dalších 8 filmů!

před 5 hodinami

10 březnových novinek, kvůli kterým byste si měli zaplatit Netflix

včera 0:00

10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 4 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář