FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

o

Betonový kovboj

Vedle žánrových seriálů a filmů Netflix rád prozkoumává nabídky festivalů, aby potěšil i publikum chtivé nezávislých dramat či artových snímků, a rozšířil tak své početné předplatitele i o tuto skupinu. Do této kategorie spadá i drama Betonový kovboj, který si svou světovou premiéru odbyl na loňském torontském mezinárodním filmovém festivalu, kde si získal uznání kritiky především za soustředěné herecké výkony. Ty v příběhu otce Harpa a jeho syna Colea, kteří spolu po delším odloučení tráví společně léto na severu Philadelphie v místní komunitě městských kovbojů, předvádí charismatický stoik Idris Elba a hvězda Stranger Things Caleb McLaughlin.
Na Netflixu od 2. dubna.

Had

Sérioví vrazi jsou vděčným tématem a Netflix, který se jimi zabývá především ve svých oceňovaných dokusériích, nyní zakoupil mezinárodní práva na hraný seriál o nechvalně známém „Hadu“ Charlesi Sobhrádžovi. Sobhrádž, který byl vedle přezdívky Had, kterou si vysloužil svými útěky z vězení v Afganistánu nebo Řecku, znám i pod přezdívkou Bikini Killer, kterou získal za vraždy žen v Thajsku, když své oběti, které předtím omámil, uškrtil na pláži. V hlavní roli temné výpravné minisérie, kterou produkovala BBC, uvidíme Tahara Rahima.
Minisérie je na Netflixu dostupná od 2. dubna.

Tohle je přepadení: Krádež umění, jakou svět neviděl

Píše se rok 1990. Dva muži přestrojení za policisty pronikají do bostonského muzea, kde ukradnou umělecké předměty nevyčíslitelné hodnoty. Podívejte se, jak k tomu došlo v novém true crime dokumentu na Netflixu. Nikdo je totiž aktuálně nedělá lépe a v takovém množství!
Na Netflixu od 7. dubna.

Snadný prachy

Švédská mafiánská trilogie Snadný Prachy si získala celkem slušné renomé a určitě napomohla v rozvoji mezinárodní kariéry Joela Kinnamana. O restart série se nyní pokouší Netflix se svým novým šestidílným seriálem, který nás opět provede stockholmským podsvětím. Příběhy nových hrdinů se odehrávají deset let po událostech z trilogie, kde se svět zločinu stal brutálnějším a chaotičtějším než dříve.
Na Netflixu online od 7. dubna.

Thunder Force

Superhrdinská akční komedie Thunder Force s populárními herečkami Melissou McCarthy a Octavií Spencer bude pro Netflix z diváckého hlediska určitě trefou do černého. Zápletka, ve které se vědkyně Emily Stanton spojí se svou dávnou kamarádkou Lydií, aby nečekaně vytvořily první superhrdinský tým a bojovaly proti superpadouchům, zní možná trochu genericky. Ale dvě hlavní hvězdy spolu s Jasonem Batemanem a neustálý divácký hlad po rodinných snímcích, určitě dokáží k Thunder Force přilákat davy předplatitelů. Strach můžeme mít snad jen ze scénáristy Bena Falconeho, který režijně vedl McCarthyovou ve čtyřech snímcích, ale vždy to byly jen podprůměrné taškařice.
Na Netflixu online od 9. dubna.

Neztrapňuj mě, tati

Držitel Oscara za hlavní roli ve filmu Ray Jamie Foxx obloukem oběhl všemožné herecké výzvy, aby se na Netflixu vrátil ke svým komediálním seriálovým počátkům jako byly sketchové projekty In living color rodiny Wayansů nebo Show Jamieho Foxxe. Nyní v klasickém sitkomu s názvem Neztrapňuj mě, tati!, který má částečně vycházet z jeho vztahu s dcerou Corinne Foxx, bude Jamie jako starý mládenec a úspěšný podnikatel muset čelit především otcovským výzvám a starat se o svou náctiletou dceru. Všech osm epizod zrežíroval Ken Whittingham, který stojí za seriály jako Grace a Frankie nebo Nezdolná Kimmy Schmidt.
Na Netflixu online od 14. dubna.

Láska a příšery

Po dealech mezi Paramountem a Netflixem, kdy snímky jako Anihilace, Cloverfield Paradox či Chicagský tribunál měly jen omezenou kinodistribuci a skončily nakonec v knihovně streamovací stanice, půjde podobnou cestou i postapo dobrodružná komedie Láska a příšery, ve které Zemi ovládnou nejrůznější obludy, netvoři a jiné kreatury. Hlavní role se v kritiky chváleném snímku ujal Dylan O'Brien (Labyrint), který se pokusí zdolat monstra stojící mu v cestě a najít svou lásku Jessicu Henwick. Těšme se na velkou porci zábavné podívané.
Na Netflixu online od 14. dubna.

Neviditelná Nula

Neviditelná Nula je novým osmidílným italským seriálem Netflixu. V něm má stydlivý chlapec Omar neobyčejnou superschopnost: dokáže být neviditelným. O svém daru se dozví ve chvíli, kdy je Barrio, čtvrť na milánském předměstí, ve které žije, v nebezpečí. Ohrožuje ji místní zločinec, který ji chce ovládnout, Nula se však rozhodne postavit se mu.
Na Netflixu online od 21. dubna.

Utajený pasažér

Jednou z nejočekávanějších dubnových premiér na Netflixu bude určitě scífko Utajený pasažér. To se může chlubit nejen skvělým vizuálem, velmi lákavým napínavým námětem, ale i skvělým hereckým ansáblem zahrnující Annu Kendrick, Toni Collette, Daniela Dae Kima a Shamiera Andersona. Na Mars se ze Země vydá trojčlenná posádka, ale chvíli po startu se na palubě objeví nečekaný a nechtěný čtvrtý pasažér, který navíc neúmyslně způsobí nehodu, která fatálně naruší celou misi a započne boj o přežití.
Na Netflixu online od 22. dubna.

Světlo a stíny

Oblíbený žánr teen fantasy má na Netflixu své neochvějné místo a jeho fanoušci nyní musí zbystřit, protože nově se do netflixovské knihovny přidá i adaptace bestselleru Světlo a stíny od izraelsko-americké spisovatelky Leigh Bardugo. Příběh prvního dílu trilogie vypráví o dívce Alině, která v sobě ve chvíli nebezpečí odhalí netušené síly, které jí změní život. Je dopravena na královský dvůr, aby se stala grišou - členkou privilegované vrstvy mágů a kouzelníků. Ovšem nakonec odhalí, že vše je trochu jinak… Za seriálem stojí scenárista chválené sci-fi Příchozí Eric Heisserer.
Na Netflixu k vidění od 23. dubna

10 dubnových novinek, kvůli kterým si musíte zaplatit Netflix  |  Tipy na film  |   |  52 líbí se

Petr Kollár

Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.


Další články jako 10 dubnových novinek, kvůli kterým si musíte zaplatit Netflix

Tipy na film  |  včera 0:00  |  20

22 nejlepších filmů, které jsou (opět) dostupné na Netflixu s češtinou

Netflix v posledních dnech přidal desítky nových a starších titulů do své nabídky. Vybrali jsme ty nejlepší, které by vám neměly uniknout. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  8

10 nejúspěšnějších seriálů, které najdete právě teď na Netflixu

Netflix od Bridgertonových neměl žádný pořádný hit, v poslední době pak na jeho webu slaví úspěch spíše seriály s licencí. V podobném duchu se nese i březnový žebříček deseti nejsledovanějších pořadů. Máte v desítce své oblíbence? číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  91

Milé překvapení! Netflix přidal 12 velkých filmů, o kterých jste nevěděli

Netflix pravidelně přidává nové filmy na začátku a v polovině měsíce. Často ale přidává i filmy bez toho, aniž by o nich jakkoliv s předstihem informoval. A tentokrát jsou to opravdu velké pecky! číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  22

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Je před námi velikonoční víkend, což by za normálních okolností znamenalo vyrazit ven. Jenže počasí sváteční náladě moc přát nebude a také je tu ta zpropadená pandemie. Pokud tedy zůstáváte doma, určitě oceníte naše pravidelné tipy na víkendové pokoukání. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  25

15 nejlepších filmů, které si musíte pustit na Velikonoce

Na letošní Velikonoce má být jednak ošklivo a také máme stále ještě pandemii a docel tvrdý lockdown. Ideální čas oslavit křesťanský svátek v pohodlí domova s nějakou filmovou klasikou i novinkou. Vybrali jsme tedy 15 filmů o náboženství, které byste neměli minout. číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist