FB pixel
Normální lidi
Zdroj: TMDB

Normální lidi

4 nominace na Emmy by měly být dostatečnou pozvánkou na tuto novinku HBO, která je adaptací bestselleru Sally Rooneyové. Jde o výborné love story pro dnešní mladou generaci mileniálů a generaci Z, které klade důraz na problémy a krize, jimiž dnes mezilidské vztahy, první lásky a budování intimity zcela běžně prochází. Dva zamilovaní středoškoláci procházejí turbulentním dospíváním během studentských let, kterými se zároveň proplétá jejich komplikovaný, místy vášnivý, místy komplikovaný vztah. Láska nikdy nebyla jednoduchá ani smysluplná a tady pochopíte, že se ani pro dnešní mladé vůbec nic nezměnilo. Hrají: Daisy Edgar-Jones, Paul Mescal, Frank Blake, Desmond Eastwood a Aislín McGuckin.
Nový díl online na HBO GO každé pondělí od 14.12.2020

Online na HBO (titulky) (dabing) od 1. 12. 2020

Nechte je všechny mluvit
Zdroj: TMDB

Nechte je všechny mluvit

Režisér Steven Soderbergh (Dannyho parťáci, Erin Brockovich, Vedlejší účinky) přináší na HBO svůj nejnovější film. V něm se hvězdná Meryl Streep jakožto slavná spisovatelka vydává cestovat společně s dvěma kamarádkami a svým synovcem, aby vyřešila svou krizi identity. Hrají: Meryl Streep, Candice Bergen, Dianne Wiest, Lucas Hedges a Gemma Chan.
Online na HBO GO od 10.12.2020

Online na HBO (titulky) (dabing) od 10. 12. 2020

Sešup
Zdroj: TMDB

Sešup

Na první pohled idylická rodinná lyžovačka v Alpách se změní v regulérní vztahové drama a za vše může - tohle neuhádnete - lavina. Milovníci hor si kromě samotného děje jisto jistě užijí i malebné záběry na zasněžené hory. A Will Ferrell by měl být pojistkou toho, že se rozhodně i zasmějete. Zkrátka ideální podívaná na předvánoční pohodový večer. Hrají: Julia Louis-Dreyfus, Will Ferrell, Zach Woods, Zoe Chao a Miranda Otto.
Online na HBO GO od 20.12.2020

Online na Google Play (titulky), HBO (titulky) (dabing), Rakuten (titulky) od 29. 7. 2020

Láska navždy
Zdroj: TMDB

Láska navždy

Milostné drama s prvky nadpřirozena, v němž láska dvou hlavních hrdinu přesahuje hranice života a smrti a postaví oba zúčastněné před jednu z nejtěžších zkoušek, jaké vám život dokáže připravit. Kapesníky s sebou! Hrají: Alexandra Shipp, Nicholas Hamilton, Famke Janssen, DeRon Horton a Ian Tracey.
Již online na HBO GO

Online na HBO (titulky) od 27. 6. 2021

Údolí slz
Zdroj: TMDB

Údolí slz

Minulý měsíc se do výběru HBO vedle Země nikoho nedostal další výborná válečná novinka, seriál Údolí slz. V něm se HBO vrací k jednomu ze svých nejúspěšnějších formátů - historické minisérii na motivy skutečných událostí. Zde se v 10 dílech vrátíme do Izraele v říjnu 1973, kdy nečekaný útok armád Sýrie a Egyptu započal válečný konflikt známý jako Jomkipurská válka. Tu budeme sledovat z pohledu mladých vojáků, kteří se po mobilizaci ocitají uprostřed válečné vřavy. Co největší věrohodnost má seriálu propůjčovat i fakt, že se natáčel na identických lokacích, na nichž se před 50 lety konflikt skutečně odehrával. Hrají: Aviv Alush, Lior Ashkenazi, Maor Schwitzer, Joy Rieger, Ofer Hayoun a Lee Biran.
Závěrečné 2 díly 1. řady na HBO GO od 10.12.2020

Online na HBO (titulky) od 14. 11. 2020 , nové díly od 12. 11. 2020

Špinavý prachy
Zdroj: TMDB

Špinavý prachy

Doru a Ionel jsou dva obyčejní chlápci, kteří pracují jako technici dopravních semaforů. Při práci klábosí o všem možném a mimo jiné tu a tam zavtipkují o tom, že kdyby chtěli, mohli by vlastně se semafory pořádně zamávat a zmanipulovat dopravu. To ale ještě netuší, že se už brzy ocitnou v situaci, kdy jim nezbyde nic jiného, než tento původně nevinný vtípek přetavit v realitu a využít svých znalostí dopravní signalizace k tomu, aby vyloupili obrněný vůz, jež pravidelně převáží z banky v hotovosti hromadu peněz. Že by takoví rumunští (dva) Dannyho parťáci? Hrají: Alexandru Papadopol, Cristian Bota, Gavril Pătru a Medeea Marinescu.
Nový díl každou neděli na HBO GO od 6.12.2020

Online na HBO (titulky) od 22. 11. 2020

Řekni to nahlas!
Zdroj: TMDB

Řekni to nahlas!

Když komedie, tak italská! A tahle vás rozhodně nezklame. Giulia má na krku čtyřicítku a hektický městský život, stresující práce, zkrachovalý partner i jeho pubertální syn jí na štěstí rozhodně nepřidávají. Kromě toho je klasická věčná dietářka, která neustále drží dietu, zatímco váha se odmítá pohnout byť jen o gram dolů. Když už je na obzoru nervové zhroucení, rozhodne se žena pro radikální řešení. Jeho reálný výsledek si však dopředu zřejmě vůbec neuměla představit! Hrají: Valentina Lodovini, Libero De Rienzo, Neri Marcore, Dino Abbrescia a Andrea Pisani.
Již online na HBO GO

Online na HBO (titulky) od 18. 7. 2021

Ivan je jen jeden
Zdroj: TMDB

Ivan je jen jeden

Samozřejmě nemůže chybět i něco pro děti. Rodinný film Ivan je jen jeden z produkce Disney vypráví o gorilím samci žijícím v zajetí společně s několika dalšími zvířaty. Nejasné vzpomínky na rodnou džungli jej však nikdy zcela neopustily a stačí málo, aby si na svou rodinu ve volné přírodě opět více než živě vzpomněl. Jak naloží s nečekaným návalem pochybností o tom, zda jeho aktuální život má smysl a zda je zajetí skutečně jeho pravým domovem. Zkrátka poučný příběh o přátelství a důležitosti toho, odkud pocházíme a čemu říkáme domov, u kterého byste rozhodně nemuseli usnout. Hrají: Bryan Cranston, Angelina Jolie, Danny DeVito, Helen Mirren, Brooklynn Prince a Ramón Rodríguez.
Online na HBO GO od 13.12.2020

Online na Rakuten (dabing) od 16. 12. 2020

Prosincové seriálové maratony

Prosincové seriálové maratony

Jako již tradičně chystá HBO pro své diváky na závěr roku celou plejádu seriálových maratonů. Na co se letos můžete těšit? 20.12. Veliká, 21.12. Nový papež (1-6) Outsider, 22.12. Nový papež (6-9), 23.12. Utíkej a Na mušce, 24.12. Avenue 5 a Mrs. America, 25.12. Love Life a 8. řada Hra o trůny, 26.12. 2. řada K smíchu a Vychováni vlky, 27.12. Bludné kruhy a Vánoční koleda, 28.12. 4. řada Nesvá a Jsme, jací jsme, 29.12. Watchmen (1-6) a Lovecraftova země, 30.12. Watchmen (6-9) a 3. řada Westworld a nakonec 31.12. Rodiče a Čtyři svatby a jeden pohřeb.

Kompletní filmotéka agenta 007

Kompletní filmotéka agenta 007

A pokud vám seriálové maratony nestačí, můžete si dát kompletní kolekci filmů s agentem Jejího Veličenstva, který má povolení zabíjet, Jamesem Bondem. HBO GO totiž hned 1. prosince do své nabídky zařadilo všech 26 filmů, v nichž se doposud agent 007 objevil. Vezmete to pěkně od začátku a u Dr. No zavzpomínáte na Seana Conneryho? Nebo skočíte až do moderny na Pierce Brosnana a Daniela Craiga?

10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli na Vánoce zaplatit HBO  |  Tipy na film  |   |  6 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli na Vánoce zaplatit HBO

Tipy na film  |  včera 10:30

10 parádních novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

První srpnový víkend je hlavně ve znamení seriálových návratů. Netflix vrací do hry řadu svých hitů včetně Outer Banks nebo Láska je slepá. A na vše dohlíží roznožky házející Jean-Claude Van Damme! číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

10 povedených filmů na HBO, které jste zcela jistě přehlédli

Každý, kdo někdy zapnul HBO GO, ví, že dostat se do hlubin jeho nabídky je nesmírně obtížné. Což je škoda, protože se v ní skrývá mnoho pokladů, které by vás jinak ani nenapadlo si pustit. Vybrali jsme pro vás desítku zajímavých snímků, kterým se vyplatí dát šanci. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny

20 nejlepších sci-fi, které najdete aktuálně na Netflixu s češtinou

Sci-fi patří mezi nejoblíbenější žánry na Netflixu, a proto nepřekvapí, že má streamovací služba docela slušný výběr filmů napříč subžánry. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

13 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Je před námi další z nabušených víkendů. Především Netflix se do obsahu pořádně opřel a servíruje sexy těla, upíry či gangstery. Co na to Ted Lasso a konkurence od Amazonu? číst více

Tipy na film  |  před 9 dny

20 nejlepších akčních filmů, které najdete aktuálně na Netflixu s češtinou

Pokud milujete akci, pak se máte na Netflixu na co těšit. Najdete zde totiž celou řadu akčních sérií, které do vás napumpují pořádnou dávku adrenalinu a nabídnou frajerské hrdiny, kterým je radost držet palce. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist