FB pixel

Normální lidi

4 nominace na Emmy by měly být dostatečnou pozvánkou na tuto novinku HBO, která je adaptací bestselleru Sally Rooneyové. Jde o výborné love story pro dnešní mladou generaci mileniálů a generaci Z, které klade důraz na problémy a krize, jimiž dnes mezilidské vztahy, první lásky a budování intimity zcela běžně prochází. Dva zamilovaní středoškoláci procházejí turbulentním dospíváním během studentských let, kterými se zároveň proplétá jejich komplikovaný, místy vášnivý, místy komplikovaný vztah. Láska nikdy nebyla jednoduchá ani smysluplná a tady pochopíte, že se ani pro dnešní mladé vůbec nic nezměnilo. Hrají: Daisy Edgar-Jones, Paul Mescal, Frank Blake, Desmond Eastwood a Aislín McGuckin.
Nový díl online na HBO GO každé pondělí od 14.12.2020

Nechte je všechny mluvit

Režisér Steven Soderbergh (Dannyho parťáci, Erin Brockovich, Vedlejší účinky) přináší na HBO svůj nejnovější film. V něm se hvězdná Meryl Streep jakožto slavná spisovatelka vydává cestovat společně s dvěma kamarádkami a svým synovcem, aby vyřešila svou krizi identity. Hrají: Meryl Streep, Candice Bergen, Dianne Wiest, Lucas Hedges a Gemma Chan.
Online na HBO GO od 10.12.2020

Sešup

Na první pohled idylická rodinná lyžovačka v Alpách se změní v regulérní vztahové drama a za vše může - tohle neuhádnete - lavina. Milovníci hor si kromě samotného děje jisto jistě užijí i malebné záběry na zasněžené hory. A Will Ferrell by měl být pojistkou toho, že se rozhodně i zasmějete. Zkrátka ideální podívaná na předvánoční pohodový večer. Hrají: Julia Louis-Dreyfus, Will Ferrell, Zach Woods, Zoe Chao a Miranda Otto.
Online na HBO GO od 20.12.2020

Láska navždy

Milostné drama s prvky nadpřirozena, v němž láska dvou hlavních hrdinu přesahuje hranice života a smrti a postaví oba zúčastněné před jednu z nejtěžších zkoušek, jaké vám život dokáže připravit. Kapesníky s sebou! Hrají: Alexandra Shipp, Nicholas Hamilton, Famke Janssen, DeRon Horton a Ian Tracey.
Již online na HBO GO

Údolí slz

Minulý měsíc se do výběru HBO vedle Země nikoho nedostal další výborná válečná novinka, seriál Údolí slz. V něm se HBO vrací k jednomu ze svých nejúspěšnějších formátů - historické minisérii na motivy skutečných událostí. Zde se v 10 dílech vrátíme do Izraele v říjnu 1973, kdy nečekaný útok armád Sýrie a Egyptu započal válečný konflikt známý jako Jomkipurská válka. Tu budeme sledovat z pohledu mladých vojáků, kteří se po mobilizaci ocitají uprostřed válečné vřavy. Co největší věrohodnost má seriálu propůjčovat i fakt, že se natáčel na identických lokacích, na nichž se před 50 lety konflikt skutečně odehrával. Hrají: Aviv Alush, Lior Ashkenazi, Maor Schwitzer, Joy Rieger, Ofer Hayoun a Lee Biran.
Závěrečné 2 díly 1. řady na HBO GO od 10.12.2020

Špinavý prachy

Doru a Ionel jsou dva obyčejní chlápci, kteří pracují jako technici dopravních semaforů. Při práci klábosí o všem možném a mimo jiné tu a tam zavtipkují o tom, že kdyby chtěli, mohli by vlastně se semafory pořádně zamávat a zmanipulovat dopravu. To ale ještě netuší, že se už brzy ocitnou v situaci, kdy jim nezbyde nic jiného, než tento původně nevinný vtípek přetavit v realitu a využít svých znalostí dopravní signalizace k tomu, aby vyloupili obrněný vůz, jež pravidelně převáží z banky v hotovosti hromadu peněz. Že by takoví rumunští (dva) Dannyho parťáci? Hrají: Alexandru Papadopol, Cristian Bota, Gavril Pătru a Medeea Marinescu.
Nový díl každou neděli na HBO GO od 6.12.2020

Řekni to nahlas!

Když komedie, tak italská! A tahle vás rozhodně nezklame. Giulia má na krku čtyřicítku a hektický městský život, stresující práce, zkrachovalý partner i jeho pubertální syn jí na štěstí rozhodně nepřidávají. Kromě toho je klasická věčná dietářka, která neustále drží dietu, zatímco váha se odmítá pohnout byť jen o gram dolů. Když už je na obzoru nervové zhroucení, rozhodne se žena pro radikální řešení. Jeho reálný výsledek si však dopředu zřejmě vůbec neuměla představit! Hrají: Valentina Lodovini, Libero De Rienzo, Neri Marcore, Dino Abbrescia a Andrea Pisani.
Již online na HBO GO

Ivan je jen jeden

Samozřejmě nemůže chybět i něco pro děti. Rodinný film Ivan je jen jeden z produkce Disney vypráví o gorilím samci žijícím v zajetí společně s několika dalšími zvířaty. Nejasné vzpomínky na rodnou džungli jej však nikdy zcela neopustily a stačí málo, aby si na svou rodinu ve volné přírodě opět více než živě vzpomněl. Jak naloží s nečekaným návalem pochybností o tom, zda jeho aktuální život má smysl a zda je zajetí skutečně jeho pravým domovem. Zkrátka poučný příběh o přátelství a důležitosti toho, odkud pocházíme a čemu říkáme domov, u kterého byste rozhodně nemuseli usnout. Hrají: Bryan Cranston, Angelina Jolie, Danny DeVito, Helen Mirren, Brooklynn Prince a Ramón Rodríguez.
Online na HBO GO od 13.12.2020

Prosincové seriálové maratony

Prosincové seriálové maratony

Jako již tradičně chystá HBO pro své diváky na závěr roku celou plejádu seriálových maratonů. Na co se letos můžete těšit? 20.12. Veliká, 21.12. Nový papež (1-6) Outsider, 22.12. Nový papež (6-9), 23.12. Utíkej a Na mušce, 24.12. Avenue 5 a Mrs. America, 25.12. Love Life a 8. řada Hra o trůny, 26.12. 2. řada K smíchu a Vychováni vlky, 27.12. Bludné kruhy a Vánoční koleda, 28.12. 4. řada Nesvá a Jsme, jací jsme, 29.12. Watchmen (1-6) a Lovecraftova země, 30.12. Watchmen (6-9) a 3. řada Westworld a nakonec 31.12. Rodiče a Čtyři svatby a jeden pohřeb.

Kompletní filmotéka agenta 007

Kompletní filmotéka agenta 007

A pokud vám seriálové maratony nestačí, můžete si dát kompletní kolekci filmů s agentem Jejího Veličenstva, který má povolení zabíjet, Jamesem Bondem. HBO GO totiž hned 1. prosince do své nabídky zařadilo všech 26 filmů, v nichž se doposud agent 007 objevil. Vezmete to pěkně od začátku a u Dr. No zavzpomínáte na Seana Conneryho? Nebo skočíte až do moderny na Pierce Brosnana a Daniela Craiga?

10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli na Vánoce zaplatit HBO  |  Tipy na film  |   |  6 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli na Vánoce zaplatit HBO

Tipy na film  |  včera 0:00  |  30

11 velkých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Víkend dělící duben na jeho druhou polovinu zdá se být jedním z nejzajímavějších za poslední týdny. A může za to nejen Netflix, ale hlavně i HBO, které tasí několik obřích novinek ve své nabídce. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  8

10 nejlepších filmů s námořní katastrofou v hlavní roli

15. duben je dnem, kdy se potopila zřejmě nejslavnější loď světa Titanic. Filmový svět nám ale dal mnohem více námořních katastrof a na mnohé z nich je ironicky řečeno radost pohledět. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  50

7 zajímavých novinek, které jsou ode dneška dostupné na Netflixu

Netflix v polovině měsíce přidává do nabídky hned několik zajímavých filmů a seriálů. Velkou zábavu zaručují především sci-fi novinka Láska a příšery, anebo poslední tarantinovka Tenkrát v Hollywoodu. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  738

Krev, mozky a zombie tygr. Netflix láká skvělou ukázkou na Armádu mrtvých

Zack Snyder se po laškování se superhrdiny z Ligy spravedlnosti vydává zpět ke kořenům kariéry a natočil pro Netflix nařvanou akční zombie šlehu, která má konečně plnohodnotný trailer! číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  9

Nové sci-fi tvůrce Avengers, nebo Fargo? Novinky HBO, které musíte vidět

HBO myslí svůj boj o diváka naprosto vážně a předkládá tituly, ze kterých si určitě každý vybere to svoje. Vrhnete se raději na 4. řadu mysteriózního dramatu Fargo, viktoriánské sci-fi režiséra Avengers nebo temnou krimi s Kate Winslet? číst více

TOPlist TOPlist TOPlist