FB pixel TP pixel
5 nejlepších seriálů, které se letos (zatím) objevily na Netflixu © TMDB

5 nejlepších seriálů, které se letos (zatím) objevily na Netflixu

Úvod roku se ze seriálového pohledu Netflixu povedl a v podstatě na nás házel jeden podařený seriál za druhým. No dobrá, s čestnou výjimkou Dopisu pro krále. Pojďme se podívat na ty kousky, které nás v prvních měsících roku zaujaly nejvíce.

Video

Netflix prozatím zůstává nepřekonaným vládcem seriálové nabídky. Stačí se každý týden podívat na nové přírůstky v jeho nabídce a v podstatě neexistuje člověka, který by dokázal nakoukat všechno nové a ještě zvládal všechny seriálové návraty, kterých také není málo. Proč to říkáme? Protože se zkrátka nelze zavděčit všem, a tak pokud vám ve výběru chybí například skvělý Chalífát, vězte, že jsme ho nevynechali schválně, ale prostě se nám už nevešel do uzávěrky. Určitě na něj dojde řada v dalších žebříčcích. A samozřejmě budeme rádi, pokud nám svoje favority napíšete do komentáře.

 9 919 zobrazení   19 se líbí
RECENZE: Dokázal Dopis pro krále navázat na kvality Zaklínače?
RECENZE: Dokázal Dopis pro krále navázat na kvality Zaklínače?
13.04.2020 12:00:00 | Video

Po obřím úspěchu Zaklínače Netflix urgentně potřebuje další fantasy ságu, která by vyplnila díru do Geraltova návratu. První vlaštovkou měla být adaptace slavné knižní předlohy Dopis pro krále. Povedlo se Netflixu udělat fantasy hitovku, tentokrát hlavně pro mladší publikum?

RECENZE: Potěší I Am Not Okay With This fanoušky To a Stranger Things?
RECENZE: Potěší I Am Not Okay With This fanoušky To a Stranger Things?
26.03.2020 15:00:00 | Video

Možná jste si všimli, že Netflix zásadně točí filmy a seriály, které jdou ve stopách jeho minulých hitů. Fungují akční fláky? Tady máte aspoň tři! Funguje romantika? Ejhle, máme jich na skladě rovnou deset! Milujete Stranger Things? Tady máte Zámek a klíč nebo právě novinku I Am Not Okay With This!

RECENZE: Je Zámek a klíč dobrý nástupce Stranger Things?
RECENZE: Je Zámek a klíč dobrý nástupce Stranger Things?
25.03.2020 15:00:00 | Video

Po skončení třetí řady Stranger Things čekají fanoušci milovaného seriálu na nějakého jeho nástupce, který vyplní díru předtím, než dorazí řada čtvrtá. Podařilo se to Zámku a klíči, který měl po ruce všechny trumfy?

RECENZE: Nadbytečná romantika Všem klukům P.S. Stále tě miluju?
RECENZE: Nadbytečná romantika Všem klukům P.S. Stále tě miluju?
15.03.2020 15:00:00 | Video

Valentýna už sice máme dávno zase sebou, ale v depresivních časech koronaviru by trochu pozitivního smýšlení a pubertálního tokání mohlo přijít vhod.