FB pixel TP pixel
Legendární seriál Alf je konečně kompletně online! © NBC

Legendární seriál Alf je konečně kompletně online!

Slavný mimozemšťan z 80. let, který by ze všeho nejradši žral kočky, se konečně dostal do legálního online prostoru. A to v kompletní podobě všech 4 řad.

10. 7. 2022 11:00 | Filmové novinky

Nostalgie je potvora a pokud jí také trpíte, určitě vás zaujme nový přírůstek do nabídky HBO Max. Tahle streamovací služba totiž právě zařadila do katalogu legendární sitcom Alf, který běžel na americké stanici NBC mezi roky 1986–1990 a slávu zaznamenal i mimo Spojené státy. Příběh mimozemšťana, který po pádu na Zemi začal žít jako člen středostavovské americké rodinky, se měl v roce 2018 dokonce dočkat rebootu, nakonec však vedení Warner Bros. rozhodlo, že projekt nepůjde do produkce a vývoj byl ukončen.

Původní Alf má 4 řady o celkovém počtu 102 epizod, které jsou nyní na HBO Max kompletně dostupné v původním znění s českými titulky. Fanoušci českého dabingu tak bohužel mají opět smůlu, poprvé však mohou ale okusit Alfa v jeho originální podobě, což bude bez hlasu Oty Jiráka pro mnohé asi šok.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Jeden z nejžádanějších seriálů HBO je konečně online. A dokonce kompletní
Jeden z nejžádanějších seriálů HBO je konečně online. A dokonce kompletní
08.07.2022 15:50:00 | Filmové novinky

Na HBO Max konečně přibyl jeden z dlouho očekávaných titulů, avizovaných jiný v březnové kampani. Jak už jsme si ale bohužel v poslední době zvykli, opět je tu jedno drobné ale...

Nový trailer Pána prstenů ukazuje zlomovou událost. Poprvé vidíme i Enty
Nový trailer Pána prstenů ukazuje zlomovou událost. Poprvé vidíme i Enty
07.07.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Amazon odhalil další střípky z očekávaného seriálu ze světa Pána prstenů. Fanoušci se dočkají pár nových záběrů i slavných Entů. Navíc se nejedná o poslední nášup.

Lovci duchů jsou konečně online! HBO ale opět zklamalo
Lovci duchů jsou konečně online! HBO ale opět zklamalo
07.07.2022 12:30:00 | Filmové novinky

Znáte ten pocit, když se na něco tak moc těšíte a následně jste zklamáni? Ne, tentokrát nemluvíme o sequelové Disney trilogii Star Wars, ale o dalším důkazu výjimečného umu evropské divize HBO Max. V tuzemsku na službu po mohutném promazání přibyl oblíbený seriál Lovci duchů. Jenže nic není dokonalé.

Rušení u HBO pokračuje. Končí i čerstvá sci-fi novinka
Rušení u HBO pokračuje. Končí i čerstvá sci-fi novinka
05.07.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Romantické seriálové drama Zakletý v čase se bohužel druhé řady nedočká. Vedení televizní a internetové stanice HBO se totiž rozhodlo seriál zrušit.