FB pixel TP pixel
Avatar 2 chystá strhující akci. V nové ukázce řádí harpuny i mimozemské velryby © 20th Century Studios

Avatar 2 chystá strhující akci. V nové ukázce řádí harpuny i mimozemské velryby

Do premiéry druhého Avatar zbývá něco málo přes 2 týdny, což znamená, že Disney musí s propagací filmu pořádně šlápnout do pedálů. To znamená i odhalovat více z příběhu a hlavně akce, která naláká nejen rodiny s dětmi, ale i teenagery. A zatím se zdá, že James Cameron opět nezklame.

25. 11. 2022 17:50 | Filmové novinky

Avatar: The Way of Water zamíří do českých kin už 15. prosince a James Cameron má před sebou nelehký úkol. Podaří se mu překonat tržby svého 13 let starého prvního filmu, který lámal rekordy a v kinech se držel dlouhé týdny? Dosavadní předpovědi tržeb mluví o úspěšném prvním víkendu, který by jen v USA mohl dosáhnout tržeb 150 milionů dolarů. Horní hranice odhadů pak hovoří o 170 milionech. A to se kampaň teprve dostala do obrátek. Nové ukázky tak budou odhalovat více z příběhu a akce, aby nalákaly nerozhodnuté publikum. A první z nich ukazuje návrat lidí a střet humanoidních harpunářů s pandorskými velrybami. A jestli bude akce zábavná jako v ukázce, máme se rozhodně na co těšit, protože si Cameron očividně hodně užíval natáčení ve vodě a nehodlá jen recyklovat létající řádění kmene Na'vi z minula.

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Reklama
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
DiCaprio málem přišel o roli v Titanicu. Režisér prozradil, co hvězda odmítala dělat
DiCaprio málem přišel o roli v Titanicu. Režisér prozradil, co hvězda odmítala dělat
24.11.2022 16:50:00 | Filmové novinky

Režisér James Cameron naplno rozjíždí kampaň k propagaci druhého Avatara a slovo samozřejmě často padne i na jeho předchozí hit Titanic. Cameron tak prozradil, že Leonardo DiCaprio během castingu odmítal jednu dost podstatnou věc. Režisér si ale hvězdičku rychle srovnal do latě.

Nejlepší komedie roku bude konečně online! Na Netflixu ji ale nečekejte
Nejlepší komedie roku bude konečně online! Na Netflixu ji ale nečekejte
23.11.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Nejlepší komedie roku Trojúhelník smutku, která aktuálně stále láká diváky do kin, míří konečně na VOD. Pořádnou dávku společenské satiry a mořských plodů ve všech skupenstvích si budete moci užít v pohodlí domova ještě před Vánoci.

Hvězda Duny se proměnila v krvežíznivého kanibala. Jeden z filmů roku Češi asi neuvidí
Hvězda Duny se proměnila v krvežíznivého kanibala. Jeden z filmů roku Češi asi neuvidí
23.11.2022 16:30:00 | Filmové novinky

Herecká hvězda Timothée Chalamet a režisér Luca Guadagnino opět spojili síly a z jejich kanibalistické road movie je nadšený v podstatě každý, kdo ji viděl. Zvrácenou romanci však čeští kinaři zřejmě neuvedou.

Netflix oslaví nový rok ambiciózním hitem. Trailer slibuje divokou jízdu apokalypsou
Netflix oslaví nový rok ambiciózním hitem. Trailer slibuje divokou jízdu apokalypsou
23.11.2022 15:30:00 | Filmové novinky

Režisér Noah Baumbach už má se svou novinkou Bílý šum za sebou festivalové kolečko, což znamená, že je film připravený vlétnout do distribuce Netflixu. Nový trailer odhaluje velkolepé měřítko produkce, která stála okolo 100 milionů dolarů, a prozrazuje datum premiéry.