FB pixel TP pixel
Depp versus Heardová: Netflix odhalil trailer na seriál o šíleném soudu celebrit © Netflix

Depp versus Heardová: Netflix odhalil trailer na seriál o šíleném soudu celebrit

Netflix zakoupil práva na dokumentární seriál o soudním sporu mezi Johnnym Deppem a Amber Heard. Soudní líčení bylo v roce 2022 celosvětově vysílané, nový seriál pak dodává kontext celého sporu a zkoumá fascinaci soukromím celebrit.

Filmové novinky

Třídílný seriál Depp vs. Heardová se ohlíží za soudním procesem mezi herci Johnnym Deppem a Amber Heard, kteří rozjeli divoké kolečko vzájemného osočování ze šikany a ubližování na zdraví. Dokumentární série se však nebude zabývat pouze samotným soudem, který bylo v loňském roce globálně možné sledovat online, za cíl si totiž dává i zkoumat celý mediální cirkus, který se okolo sporu Deppa a Heard rozjel. A že to byl cirkus skutečně ohromný.

Dokument byl již dříve odvysílán na britské stanici Channel 4 mezi 21. a 24. květnem letošního roku, díky Netflixu se však dostane do většiny domácností světa, které se tak budou moci bavit u každé ze 47 minut dlouhých epizod. Recenze na seriál jsou však nicméně smíšené a například recenze z deníku The Guardian popsala duo protagonistů procesu jako základ pro hodně depresivní podívanou. The Telegraph ale na druhou stranu dodává, že seriál dělá dobrou práci ohledně zdůraznění celého humbuku na sociálních sítích, který překonal jakákoli očekávání.

Netflix seriál uvede již 16. srpna, přičemž zájem streamera o tuto látku není příliš velkým překvapením. Za projektem totiž stojí režisérka a producentka Emma Cooper, která pracovala i na dalších hitech na streamovací službě jako Tajemství Marilyn Monroe: Ztracené nahrávky, Kam zmizela Madeleine McCann? nebo Bikram: jogín, guru, sexuální násilník.

Zdroj: Netflix

 124 zobrazení   2 se líbí
Velká kaňka na MeToo. Kevin Spacey sexuální trestné činy nespáchal, čeká se návrat k herectví
Velká kaňka na MeToo. Kevin Spacey sexuální trestné činy nespáchal, čeká se návrat k herectví
26.07.2023 18:30:00 | Filmové novinky

Pro herce Kevina Spaceyho je dnes dobrý den. Londýnský soud totiž herce zprostil obvinění ze sexuálních trestných činů, které měl spáchat v letech 2001 až 2013. Oživí pozitivní výsledek soudu jeho zničenou kariéru?

Projekce Oppenheimera zasáhla cenzura. Nahou hvězdu museli trikaři digitálně zakrýt
Projekce Oppenheimera zasáhla cenzura. Nahou hvězdu museli trikaři digitálně zakrýt
26.07.2023 16:30:00 | Filmové novinky

Aby mohlo být velkolepé životopisné drama Oppenheimer promítáno v některých konzervativních zemích, musela kvůli sexuální scéně s Florence Pugh zasáhnout cenzura. Její digitální „vylepšení“ režiséra Christophera Nolana pravděpodobně nepotěšilo.

Šílenější Piráti z Karibiku od Netflixu! Nový dobrodružný seriál má strhující trailer
Šílenější Piráti z Karibiku od Netflixu! Nový dobrodružný seriál má strhující trailer
25.07.2023 18:00:00 | Filmové novinky

Jestli Netflix něco v posledních letech zjistil, je to skutečnost, že mu dobře fungují pirátské seriály, seriály o hledání pokladu a také anime. Tak proč tohle všechno nesmíchat dohromady v adaptaci jedné z nejpopulárnějších manga sérií současnosti?

Podívejte se Nolanovi do hlavy. Tvůrce Oppenheimera ve videu dokonale vysvětlil geniální Memento
Podívejte se Nolanovi do hlavy. Tvůrce Oppenheimera ve videu dokonale vysvětlil geniální Memento
25.07.2023 17:30:00 | Filmové novinky

Christopher Nolan patří mezi nejvýraznější filmové osobnosti současnosti a každý jeho film je událostí. Může za to nejen výběr námětů, ale především jejich neotřelé zpracování, které obvykle spojuje motiv času. Ať už film o čase přímo pojednává, anebo se tento prvek výrazně otiskuje do narativní struktury.