FB pixel TP pixel
Ondřej Sokol baví v novém stand-up speciálu. Připravil si řadu pikantních historek © Voyo

Ondřej Sokol baví v novém stand-up speciálu. Připravil si řadu pikantních historek

Herec a moderátor Ondřej Sokol před lety prokazoval svůj ostrovtip v populární komediální týmovce Partička. Nyní si ho ale můžete vychutnat ve stand-up speciálu na Voyo, kde baví zcela sám svými pikantními historkami.

Filmové novinky

Ondřej Sokol patří mezi nejpopulárnější a nejobsazovanější herce a moderátory současnosti. V letošním roce slavil úspěch v kinech s komedií Buď chlap!, na Nově a Voyu zase sklízí pozitivní divácké ohlasy za zábavné show Na lovu a Superlov. Sokol se ale nebojí zkoušet i nové věci a nyní v rámci prvního českého stand-up speciálu na streamovací službě Voyo vsadil na zábavnou show, kde musí jako komediální hvězda bavit zcela sám. Vstupuje tak do pro mnohé neprobádaných vod, neboť už se nemůže opřít o další populární komiky jako tomu bylo například v Partičce, a navíc pokaždé čelí publiku, u něhož nemá nikdy předem vyhráno. Sám to ostatně přiznává, když říká, že „Stand-up je disciplína, kde je člověk sám za sebe, a tím pádem je to něco mezi románem a na jevišti, epickým vyprávěním, a zvláštním, odlehčeným hraním.“

Sokol si na svůj stand-up speciál Ondřej Sokol: Celebrity vymezil nemalou stopáž v podobě 90 minut. Během nich se Sokol opírá především o své vlastní zážitky a humorné historky ze zákulisí jak z natáčení filmů a seriálů, tak ze svých moderátorských štací, které za svou kariéru zažil. Ostatně historky sbírá neustále již několik let. Jak totiž pamětnici dobře vědí, stand-up Celebrity byl zařazen do repertoáru Studia DVA již v roce 2015, nyní si ho však můžete užít v pohodlí domova i v nejaktuálnějším provedení. To je od 22. července dostupné pouze na Voyo.

TZ Voyo / TV Nova

Nejbrutálnější seriál současnosti odhalil trailer na pokračování. Nová superhrdinka manipuluje s krví
Nejbrutálnější seriál současnosti odhalil trailer na pokračování. Nová superhrdinka manipuluje s krví
25.07.2023 15:45:00 | Filmové novinky

Zkrátit čekání na novou řadu brutální a nekorektní komiksárny Banda od Amazonu pomůže fanouškům chystaný seriálový spin-off s názvem Gen V. Jeho trailer slibuje, že se s Bandou může v hektolitrech krve, černém humoru i provokativním násilí směle měřit.

Nová česká komedie s Langmajerem dobyla Netflix. Úspěch slaví hned tři tuzemské filmy
Nová česká komedie s Langmajerem dobyla Netflix. Úspěch slaví hned tři tuzemské filmy
24.07.2023 18:40:00 | Filmové novinky

Česká filmová lavina drtí žebříček nejsledovanějších titulů Netflixu. Nejvíce vládnou nové romantické komedie, prosadila se však i novinka Tomáše Magnuska ze série Bastardi. Česko navíc může být pyšné na komediální trvalku.

Nová řada kultovní Futuramy už je online. Jak je to s titulky a dabingem?
Nová řada kultovní Futuramy už je online. Jak je to s titulky a dabingem?
24.07.2023 17:30:00 | Filmové novinky

Kultovní seriál Futurama se po deseti letech vrací a konečně si tak můžeme zpestřit letošní prázdniny dlouho očekávanými novými epizodami 11. řady. Disney zároveň přidal do nabídky i epizody předchozí 10. řady, které na jeho službě prozatím chyběly.

Henry Cavill se osudově loučí. Definitivně poslední trailer Zaklínače je velkolepým nářezem
Henry Cavill se osudově loučí. Definitivně poslední trailer Zaklínače je velkolepým nářezem
24.07.2023 16:40:00 | Filmové novinky

Netflix se definitivně loučí s Henrym Cavillem v roli Geralta z Rivie. A po traileru, který naznačoval smrt hlavního protagonisty, přichází upoutávka, pro kterou je stěžejní velkolepost a osudovost.