FB pixel TP pixel
Iron Man má vlastní Top Gear! Downey Jr. v traileru předělává luxusní sbírku veteránů © HBO Max

Iron Man má vlastní Top Gear! Downey Jr. v traileru předělává luxusní sbírku veteránů

Mysleli jste si, že Robert Downey Jr. a Tony Stark mají společnou jen zálibu v hezkých ženách a návykových látkách? Omyl. Souzní také v lásce k vozidlům všeho druhu. Downey během své kariéry nasbíral hezkou řádku veteránů a nyní s nimi hodlá ulehčit planetě Zemi.

11. 6. 2023 15:00 | Filmové novinky

Jestli jste si mysleli, že Robert Downey Jr. zálibu v autech jako Tony Stark jen předstíral, pak jste na velkém omylu. Downey je celé roky velkým sběratelem a má v garáži pěknou řádku veteránů ze 60. a 70. let. A těm se hodlá v novém pořadu Downey's Dream Cars pořádně podívat pod kapotu, přičemž inspiraci očividně hledal u mnohými milovaném Top Gearu a The Grand Tour. Výsledkem tak rozhodně nemá být suchá představovačka vykopávek, ale zábavná a vtipná jízda po America, která nám představí ty nejluxusnější kousky a hlavně se podívá na tematiku veteránů z ekologické perspektivy.

Downeyho pořad staví na konceptu ochrany přírody a otázce, zda je možné zachovat auru klasických aut, i když budou mít pod kapotou moderní součástky a klidně i úplně jiný pohon. Jak přitom Downey v traileru přiznává, představa hybridu či elektra v americké klasice může kdejakého tradicionalistu pohoršovat. O to zábavnější tahle snaha přebudovat líbivý vozový park je. Nová show byla původně oznámena jako projekt pro streamovací službu Discovery+, vzhledem ke spojení s HBO ale bude pořad dostupný i na americkém Maxu a logicky tedy i na tuzemském HBO Max. Premiéra se chystá na 22. června.

Zdroj: TV Insider / Collider

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nová Euforie se nekoná. Ožehavá novinka HBO v prudérní Americe narazila
Nová Euforie se nekoná. Ožehavá novinka HBO v prudérní Americe narazila
09.06.2023 16:35:00 | Filmové novinky

Televizní minisérie Idol z produkce oscarové A24 a HBO byla jedním z nejočekávanějších streamingových počinů letošního roku. Výsledek ale doslova rozdělil svět. Narazil totiž v USA i západní Evropě.

Největší fantasy léta přichází. Trailer 3. řady Zaklínače je brutální
Největší fantasy léta přichází. Trailer 3. řady Zaklínače je brutální
09.06.2023 9:00:00 | Filmové novinky

Netflix v rámci Summer Game Festu odhalil akční a velmi brutální trailer na třetí řadu Zaklínače. V nejnovějším pokračování dojde na adaptaci knihy Čas opovržení, upoutávka přitom hýří drsnou akcí a potvrzuje, že odcházející Henry Cavill bude velmi chybět.

První Avatar má na Disney Plus exkluzivně vylepšenou verzi. Dvojka je nejsledovanější
První Avatar má na Disney Plus exkluzivně vylepšenou verzi. Dvojka je nejsledovanější
08.06.2023 18:30:00 | Filmové novinky

Mezinárodní den oceánů neslaví jen milovníci přírody, ale i fanoušci filmové ságy Avatar. Její druhý díl je od 7. června konečně dostupný i na Disney Plus. Příjemným překvapením je ale i vylepšení prvního filmu, které je navíc pro službu zatím exkluzivní.

Borci z Top Gearu ozkoušeli česká auta. V traileru je vytrestá děravá okreska
Borci z Top Gearu ozkoušeli česká auta. V traileru je vytrestá děravá okreska
08.06.2023 16:00:00 | Filmové novinky

Strůjci původního Top Gearu, pánové Clarkson, May a Hammond, ukázali po dlouhém čekání trailer na jejich Eurocrash. Průjezd východem Evropy, během něhož poznali nejen sovětskou odpověď na Formuli 1, ale i místní okresky. Jak asi tušíte, zábava to byla očividně ohromná.