FB pixel TP pixel
Emilia Clarke přiznala, že by některé věci v 8. řadě GoT ráda změnila © TMDB

Emilia Clarke přiznala, že by některé věci v 8. řadě GoT ráda změnila

Byť si to v PR rozhovorech před začátkem poslední řady nemohli dovolit, někteří představitelé hlavních postav Hry o trůny nyní tu a tam utrousí pár vět ohledně své nespokojenosti s tím, jak vše skončilo. A pokud by mohla, pár změn by ráda udělala i Matka draků Emilia Clarke.

21. 5. 2019 12:00 | Filmové novinky

Na webu Change.org nyní leží fanouškovská petice, která požaduje předělání 8. řady pod taktovkou „kompetentních scénáristů“. Nasbírala již téměř 1,4 milionu podpisů, a pokud ji náhodou v nějakém alternativním vesmíru HBO vyslyší, Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) by měla pár poznámek ohledně své postavy.

Pro The New Yorker Clarke prozradila pár věcí, které by v hypotetickém opakování 8. řady změnila: „No, můžu mluvit jenom za svou postavu a lidi, s kterými mám v seriálu interakce. Ale byla bych ráda třeba za více scén s Missandei. A taky s Cersei. Jo a taky víc scén s Šedým červem a Missandei. Chtěla bych vidět víc Cersei. A taky si myslím… více zacházení do detailu a těch nádherně napsaných scén s rozhovory, které mají kolegové mezi jejich postavami – u kterých s nadšením sedíme a sledujeme 10 minut dialog mezi dvěma postavami, protože je to nádherné. Jenom bych ráda viděla víc tohohle.“

 2 135 zobrazení   52 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Poslední díl Hry o trůny ani sprintem nestihl doběhnout k uspokojivému cíli
Poslední díl Hry o trůny ani sprintem nestihl doběhnout k uspokojivému cíli
20.05.2019 17:00:00 | Filmové novinky

Tak, je to za námi. Osm let trvající Hra o trůny je dohrána. Západozemí se změnilo k nepoznání a zároveň v podstatě vše zůstalo při starém, Bran konečně zase promluvil a je čas na loučení. Loučení, které však nutně nemusí být navždy.

Aaron Paul nás v traileru k 3. řadě Westworld vítá v budoucnosti
Aaron Paul nás v traileru k 3. řadě Westworld vítá v budoucnosti
20.05.2019 16:00:00 | Filmové novinky

HBO společně s posledním dílem Hry o trůny vydalo první trailer pro 3. řadu Westworld, který představil novou postavu v podání Aarona Paula. Potvrdil rovněž, že premiéry další kapitoly příběhu Dolores se dočkáme v roce 2020.

Pátá řada dystopie Black Mirror se blíží. Máme trailer a datum vydání
Pátá řada dystopie Black Mirror se blíží. Máme trailer a datum vydání
20.05.2019 | Filmové novinky

Oblíbená sci-fi antologie Black Mirror, která si získala kultovní status s řadou věrných fanoušků, je od třetí řady ve vlastnictví Netflixu. Ten nyní nečekaně vydal trailer k páté sérii, ve kterém navíc sdělil i datum premiéry.

HBO hledá další GoT. His Dark Materials má v traileru slušně našlápnuto
HBO hledá další GoT. His Dark Materials má v traileru slušně našlápnuto
18.05.2019 | Filmové novinky

S blížícím se koncem Hry o trůny se HBO musí čím dál víc snažit při hledání nástupce tohoto globálního megahitu. Zatím má v rukou kromě výtečného Černobylu dvě další loženky - seriálové Watchmeny a právě fantasy ságu His Dark Materials, jež má první pořádnou upoutávku.