FB pixel TP pixel
Emilia Clarke přiznala, že by některé věci v 8. řadě GoT ráda změnila © TMDB

Emilia Clarke přiznala, že by některé věci v 8. řadě GoT ráda změnila

Byť si to v PR rozhovorech před začátkem poslední řady nemohli dovolit, někteří představitelé hlavních postav Hry o trůny nyní tu a tam utrousí pár vět ohledně své nespokojenosti s tím, jak vše skončilo. A pokud by mohla, pár změn by ráda udělala i Matka draků Emilia Clarke.

Filmové novinky

Na webu Change.org nyní leží fanouškovská petice, která požaduje předělání 8. řady pod taktovkou „kompetentních scénáristů“. Nasbírala již téměř 1,4 milionu podpisů, a pokud ji náhodou v nějakém alternativním vesmíru HBO vyslyší, Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) by měla pár poznámek ohledně své postavy.

Pro The New Yorker Clarke prozradila pár věcí, které by v hypotetickém opakování 8. řady změnila: „No, můžu mluvit jenom za svou postavu a lidi, s kterými mám v seriálu interakce. Ale byla bych ráda třeba za více scén s Missandei. A taky s Cersei. Jo a taky víc scén s Šedým červem a Missandei. Chtěla bych vidět víc Cersei. A taky si myslím… více zacházení do detailu a těch nádherně napsaných scén s rozhovory, které mají kolegové mezi jejich postavami – u kterých s nadšením sedíme a sledujeme 10 minut dialog mezi dvěma postavami, protože je to nádherné. Jenom bych ráda viděla víc tohohle.“

 2 135 zobrazení   52 se líbí
Poslední díl Hry o trůny ani sprintem nestihl doběhnout k uspokojivému cíli
Poslední díl Hry o trůny ani sprintem nestihl doběhnout k uspokojivému cíli
20.05.2019 17:00:00 | Filmové novinky

Tak, je to za námi. Osm let trvající Hra o trůny je dohrána. Západozemí se změnilo k nepoznání a zároveň v podstatě vše zůstalo při starém, Bran konečně zase promluvil a je čas na loučení. Loučení, které však nutně nemusí být navždy.

Aaron Paul nás v traileru k 3. řadě Westworld vítá v budoucnosti
Aaron Paul nás v traileru k 3. řadě Westworld vítá v budoucnosti
20.05.2019 16:00:00 | Filmové novinky

HBO společně s posledním dílem Hry o trůny vydalo první trailer pro 3. řadu Westworld, který představil novou postavu v podání Aarona Paula. Potvrdil rovněž, že premiéry další kapitoly příběhu Dolores se dočkáme v roce 2020.

Pátá řada dystopie Black Mirror se blíží. Máme trailer a datum vydání
Pátá řada dystopie Black Mirror se blíží. Máme trailer a datum vydání
20.05.2019 | Filmové novinky

Oblíbená sci-fi antologie Black Mirror, která si získala kultovní status s řadou věrných fanoušků, je od třetí řady ve vlastnictví Netflixu. Ten nyní nečekaně vydal trailer k páté sérii, ve kterém navíc sdělil i datum premiéry.

HBO hledá další GoT. His Dark Materials má v traileru slušně našlápnuto
HBO hledá další GoT. His Dark Materials má v traileru slušně našlápnuto
18.05.2019 | Filmové novinky

S blížícím se koncem Hry o trůny se HBO musí čím dál víc snažit při hledání nástupce tohoto globálního megahitu. Zatím má v rukou kromě výtečného Černobylu dvě další loženky - seriálové Watchmeny a právě fantasy ságu His Dark Materials, jež má první pořádnou upoutávku.