FB pixel

Reklama běží od 1. do 30. září v Praze, a to na těchto vybraných místech. Reklama je vždy spojená s konkrétní místem a odkazuje na speciální TOP 10 žebříček. Pokud jste reklamu viděli, vyfoťte ji a pošlete nám ji. Nejlepší 2 odměníme kupónem na předplatné Netflixu.

10 seriálů na koukání během cesty tramvají

10 seriálů na koukání během cesty tramvají

Co si budeme povídat, cestovat tramvají každý den tam a zpět do práce či do školy je pěkná nuda. Proto lákáme pomocí žebříčku “10 seriálů na koukání během cesty tramvají”. Jak už asi tušíte, vybrali jsme takové, jejichž díly mají maximálně půl hodiny a stihnete tak dokoukat celý díl. A samozřejmě hlavně ty komediální jako například Teorie velkého třesku či novější věci jako Barry, abyste si mohli po ránu spravit náladu. Naši reklamu můžete vidět v nových tramvajích na pražských linkách číslo 2, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 20, 21, 22 a 26.


10 filmů o úspěšných, co přestali studovat

10 filmů o úspěšných, co přestali studovat

Určitě si myslíme, že vzdělání je důležité, ale tímhle jsme chtěli trochu popíchnout náš vzdělávací systém a ukázat, že o budoucím úspěchu nerozhoduje jen dodělaná škola, ale také píle, sebevědomí, osobní prezentace či jen obyčejné štěstí. Na příkladu 10 filmů ukážeme příběhy (většinou) skutečných lidí jako Mark Zuckeberg, Bill Gates nebo Chris Gardner, kteří školu buď nedodělali a nebo se do ní ani nedostali. Reklamu můžete vidět na zhruba 50 pražských středních školách a gymnáziích. Na vysoké školy se dostane příště :)


10 filmů na čekání, než přijede další vlak

10 filmů na čekání, než přijede další vlak

Každý kdo jel párkrát v životě vlakem, měl velmi pravděpodobně to štěstí, že musel čekat než zpožděný vlak dorazí. A někdy jste se mohli opravdu dlouho načekat, od pár desítek minut až po několik hodin. Proto jsme sestavili žebříček 10 velmi slavných a zároveň dlouhých filmů jako například Tenkrát na západě (kde železnice hraje také důležitou roli) nebo Lawrence z Arábie. Nejdeme ve stopáži pod 3 hodiny, aby vám případné zpoždění rychle uteklo. Tuto reklamu uvidíte na nástupištích na pražském Hlavním nádraží a dále na nádražích Praha-Holešovice a Praha-Smíchov.


10 filmů, o nej místech, kam dojede tento vlak

10 filmů, o nej místech, kam dojede tento vlak

Nejsme jen škarohlídi, a proto vás chceme při cestování vlakem také inspirovat. Jestli tedy máte veselou náladou a nevíte, kam byste vyrazili za krásami české krajiny, máme pro vás hned 10 tipů z legendárních českých filmů. A nemyslíme tim jen Kersko ze Slavností sněženek. Naše reklamy najdete ve většině příměstkých pražských vlaků ve směru na Beroun (oba směry), Hostivice, Kladno, Roztoky, Neratovice a Dobříš. Takže občas budete muset ještě přestoupit, abyste se na tyto lokality dostali. Ale ven z Prahy rozhodně utečete.


10 filmů, které nesmíte sledovat v letadle

10 filmů, které nesmíte sledovat v letadle

Co si budeme povídat, není nic horšího, než nastoupit do letadla a pak si vybrat náhodně nějaký film, který je k dispozici. Protože pokud létání zrovna nemilujete, rozhodně byste si neměli pustit následujících 10 filmů, kde se v letadle či na letišti dějou opravdu špatné věci. Není sice moc pravědpodobné, že se něco podobného přihodí vám, ale přeci jen vás chceme varovat. A také napovědět, co v kritických situacích dělat, aby to s vámi dopadlo tak dobře, jako s hrdiny těchto filmů. Tuto reklamu najdete na pražském Letišti Václava Havla na Terminálu 2.


10 filmů, které musíte vidět, než umřete

10 filmů, které musíte vidět, než umřete

Tento oblíbený žebříček jsme tentokrát vzali doslova a umístili ho do čekáren zhruba 50 pražských nemocnic, poliklinik a čekáren praktických lékařů. Ne, nebojte se, nejsme až tak morbidní, naopak vám chceme ukrátit čekání a především dodat vám novou sílu do života. Při čekání u lékařů se obvykle člověk cítí pod psa a v naší desítce najdete filmy, jejichž inspirativní atmosféra vás opravdu povzbudí. Patří sem rozhodně věci jako Vykoupení z věznice Shawshank nebo Amélie, ale také Nedotknutelní či Malá Miss Sunshine. Už jste všechny viděli?


Soutěž o předplatné

Pokud naši reklamu uvidíte, vyfoťte ji a zapojte se do soutěže o předplatné Netflixu. Fotografii můžete buď vložit jako komentář pod tento příspěvek, poslat nám ji na email thomas@filmtoro.com a nebo ji nasdílet na svých sociálních sítích a označte nás tam - máme účet na Facebooku, Twitteru a nově i na Instagramu. Po skončení kampaně, ted 1. října, vybereme 2 nejlepší fotky a jejich autorům zašleme kupón 25 euro na předplatné Netflixu. Ten můžete použít pro nový i existující účet a mít tak zdarma Netflix 2 a půl měsíce.

Filmtoro startuje reklamní kampaň, vyfoťte ji a vyhrajte předplatné Netflixu  |  Blog  |   |  19 líbí se

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Komentáře k článku Filmtoro startuje reklamní kampaň, vyfoťte ji a vyhrajte předplatné Netflixu

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako Filmtoro startuje reklamní kampaň, vyfoťte ji a vyhrajte předplatné Netflixu

Blog  |  před 4 měsíci  |  6

Vyhraje Filmtoro Křišťálovou lupu? Rozhodnout můžete vy!

Ano, už je to tak, Filmtoro opět postoupilo do finálního hlasování o nejlepší české weby. O Křišťálovou lupu se ucházíme už potřetí a jak se říká - do třetice všeho dobrého i zlého! Pomůžete nám ji vyhrát? Podívejte se jak. číst více

Blog  |  2020  |  7

Líbí se vám naše videa a podcasty? Staňte se patronem a natočíme další

Už několik měsíců pro vás přinášíme ty nejnovější tipy na filmy a seriály také ve videích a podcastech. Vidíme, že se vám líbí, a proto jich pro vás rádi uděláme víc. Ale potřebujeme také vaši podporu - ideálně prostřednictvím Patreonu. číst více

Blog  |  2020  |  41

Spouštíme kalendář premiér, nové filmy a seriály budete mít hned po ruce

Zatímco u nových filmů v kinech či televizního programu je dnes jednoduché dohledat přehled novinek i na několik měsíců dopředu, u online premiér je mnohem těžší udržet si přehled. Proto jsme připravili jednoduchý kalendář, který vám pomůže se zorientovat v novinkách všech hlavních streamovacích služeb. číst více

Blog  |  2020  |  50

Filmtoro rozšíření ti ukáže, kde je film online i na ČSFD a IMDB

Navštěvuješ rád ČSFD nebo IMDb a chybí ti tam informace, kde je daný film nebo seriál dostupný? Tak právě pro tebe máme novinku - díky Filmtoro pluginu do prohlížeče Chrome si nyní můžeš zobrazit přehled přímo v detailu titulu. číst více

Blog  |  2019  |  7

Přijeď na druhý ročník Filmtoro Festu - pro dospělé Tarantino, pro děti Hodinář

Od 16. do 17. srpna se v letním kině Černá v Pošumaví uskuteční druhý ročník našeho mini filmového festivalu. Dva dny jsme tentokrát rozdělili na dospěláckou a dětskou část, takže kdo s námi bude na Lipně trávit celý víkend, nabídneme mu program pro celou rodinu. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist