FB pixel

Jak jsme psali dříve, Matt Murdock (Charlie Cox) po svém obětování se na konci The Defenders projde rekonvalescencí a začne své minulé působení zpochybňovat. Dle všech záběrů se Daredevil vrací ke svému původnímu prostému černému obleku z první řady. Zpět jsou i nejbližší přátelé Matta Murdocka, spolupracovníci z advokátní firmy Karen Page (Deborah Ann Woll) a Foggy Nelson (Elden Henson). Jako nová postava se objeví také dříve avizovaná sestra Maggie zpodobněná herečkou Joanne Whalley (Borgiové), která o zraněného Matta pečuje.

Návrat je potvrzen i u úhlavního Daredevilova nepřítele Wilsona Fiska aka Kingpina (Vincent D'Onofrio), který se dostává ven z vězení a oranžový mundúr mění za svůj ikonický bílý oblek. Jeho cílem zůstává ovládnutí Hell’s Kitchen a zničení Daredevila. Toho se bude Fisk snažit dosáhnout tím, že jej obviní a očerní v očích veřejnosti. K tomu by mu měl pomoci další ikonický padouch známý z daredevilovských komiksů - psychopatický zabiják Benjamin Poindexter aka Bullseye. Ten je znám svou nenávistí k maskovaným superhrdinům , nechá se najmout Fiskem a v Daredevilově červeném obleku bude páchat zákeřné skutky, aby místní občany obrátil proti pravému slepému ochránci.

FOTOGALERIE: Komu se postaví Daredevil v nové řadě?  |  Fotogalerie  |  2018  |  98 přečtení  |  4 líbí se

Petr Kollár

Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.

Komentáře k článku FOTOGALERIE: Komu se postaví Daredevil v nové řadě?

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.
TOPlist TOPlist TOPlist