FB pixel TP pixel
Jack Ryan se představuje v prvním traileru 2. řady seriálu od Amazonu © TMDB

Jack Ryan se představuje v prvním traileru 2. řady seriálu od Amazonu

Svérázný agent CIA se po roční odmlce brzy vrátí na obrazovky Amazon Prime a tentokráte se spolu s ním podíváme do různých jihoamerických republik. V prvním teaser traileru láká Ryan na další kaskadérské kousky a přestřelky.

28. 7. 2019 0:00 | Filmové novinky

Po několika filmových zpracováních, ve kterých si slavného agenta/analytika Jacka Ryana zahráli Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck a Chris Pine, přesídlil Ryan na televizní obrazovky a loni úspěšně debutoval na Amazon Prime. Amazon už předem počítal s úspěchem, proto už loni seriálu objednal další řadu, ke které letos přidal i řadu třetí. John Krasinski se nyní v roli oblíbeného hrdiny z pera Toma Clancyho a nejlepšího analytika CIA ukazuje v prvním teaseru k druhé řadě, ve kterém s nasazením života plní misi v Kolumbii. Kromě této nechvalně proslulé republiky bychom měli zavítat i do dalších jihoamerických států, ve kterých bude Ryan plnit důležité úkoly. Premiéra zatím nebyla stanovena, podle všeho se ale druhé řady dočkáme v průběhu následujících měsíců. Těšíte se?


 113 zobrazení   16 se líbí
Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
První ukázky ruského seriálu Černobyl, KGB v něm jde po agentovi CIA
První ukázky ruského seriálu Černobyl, KGB v něm jde po agentovi CIA
26. 7. 2019 14:50:00 | Filmové novinky

Může to vypadat jako reakce na minisérii HBO, ale prý tomu tak není. Ještě letos se totiž dočkáme dalšího seriálu o Černobylu, tentokrát však z ruské produkce a se zápletkou, o které se toho v historických popisech Černobylské havárie příliš mnoho nedočtete.

Carnival Row: Steampunková detektivka s Legolasem láká na romanci a utrpení
Carnival Row: Steampunková detektivka s Legolasem láká na romanci a utrpení
26. 7. 2019 | Filmové novinky

Již za měsíc se na obrazovkách streamovací služby Amazon Prime objeví dlouho očekávaná seriálová novinka Carnival Row, v níž se Orlando Bloom a Cara Delevingne ocitnou v temném světě steampunkové fantasy, kde lidé mučí pohádkové bytosti.

Ztratila režisérka Andrea Arnold kontrolu nad 2. řadou Sedmilhářek?
Ztratila režisérka Andrea Arnold kontrolu nad 2. řadou Sedmilhářek?
25. 7. 2019 15:00:00 | Filmové novinky

V posledním týdnu se živě debatovalo o zákulisní atmosféře a postprodukčních dodělávkách druhé řady kriticky i divácky oblíbeného dramatu Sedmilhářky. Režisérka Andrea Arnold prý nakonec nemohla uplatnit svou vizi, HBO se proti nařčení ohrazuje.

Avengers: Endgame konečně překonal Avatar jako největší film všech dob
Avengers: Endgame konečně překonal Avatar jako největší film všech dob
25. 7. 2019 12:00:00 | Filmové novinky

Ještě před měsícem fanoušci Marvelu skládali poklonu Avataru Jamese Camerona, zatímco se smiřovali s tím, že i nadále zůstane největším filmem historie. Na letošním Comic Conu však prezident Marvel Studios Kevin Feige oznámil, že to již nadále není pravda.