FB pixel TP pixel
Nejhorší filmy roku? Zoolander 2 a Batman v Superman © TMDB

Nejhorší filmy roku? Zoolander 2 a Batman v Superman

Stejně jako každý rok před Oscary, i letos tu máme nominace na nechvalně známé ceny pro nejhorší filmy. Nejvíce šancí urvat Zlatou maliny má druhý díl Zoolandera nebo Batman v Superman, dostalo se hojně ale i na druhý Den nezávislosti, Bohové Egypta nebo Děda je lotr.

23. 1. 2017 0:00 | Filmové novinky
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
Nominace na Ceny české filmové kritiky
Nominace na Ceny české filmové kritiky
02.01.2017 | Filmové novinky

Podobně jako v zahraničí je protiváhou Oscarů udílení Zlatých Glóbů, tak i v Česku vyhlašují kritici a filmoví novináři své nejlepší filmy dříve než nastoupí porota Českého lva. Máme pro vás nominace na hlavních devět cen, kterým vévodí film Já, Olga Hepnarová. Vítězové budou vyhlášeni 28.1.2017.

Srovnání půjčoven
Srovnání půjčoven
01.01.2017 | Filmové novinky

Nevíte, kterou českou online půjčovnu filmů a seriálů si vybrat? Váháte nad nabídkou, cenou a podporou? Připravili jsme jednoduchou tabulku, kde si můžete přehledně srovnat všechny základní parametry - počet titulů, podíl nabídky s CZ podporou, jaký typ titulů tam najdete, zda se jedná o půjčeni či nákup a kolik zaplatíte.

Hvězdy, které nás opustily v roce 2016
Hvězdy, které nás opustily v roce 2016
31.12.2016 | Filmové novinky

Začátek i konec letošního roku provázelo několik velkých tragických umrtí herců, hereček či režisérů z celého světa. Pojďme se ohlédnout za těmi nejslavnějšími jmény. A na konci přehledu se můžete ohlédnout i za předchozími lety.

Startuje nová česká půjčovna Obbod
Startuje nová česká půjčovna Obbod
22.12.2016 | Filmové novinky

Ještě před Vánoci jsme se dočkali spuštění nové české půjčovny Obbod. Tu znají zatím hlavně fanoušci původního seriálu Vyšehrad, teď se ale nabídka rozšiřuje i na další převzaté české či zahraniční filmy a seriály