FB pixel TP pixel
Nominace na Ceny české filmové kritiky © TMDB

Nominace na Ceny české filmové kritiky

Podobně jako v zahraničí je protiváhou Oscarů udílení Zlatých Glóbů, tak i v Česku vyhlašují kritici a filmoví novináři své nejlepší filmy dříve než nastoupí porota Českého lva. Máme pro vás nominace na hlavních devět cen, kterým vévodí film Já, Olga Hepnarová. Vítězové budou vyhlášeni 28.1.2017.

2. 1. 2017 0:00 | Filmové novinky
 3 zobrazení  
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
Srovnání půjčoven
Srovnání půjčoven
01.01.2017 | Filmové novinky

Nevíte, kterou českou online půjčovnu filmů a seriálů si vybrat? Váháte nad nabídkou, cenou a podporou? Připravili jsme jednoduchou tabulku, kde si můžete přehledně srovnat všechny základní parametry - počet titulů, podíl nabídky s CZ podporou, jaký typ titulů tam najdete, zda se jedná o půjčeni či nákup a kolik zaplatíte.

Hvězdy, které nás opustily v roce 2016
Hvězdy, které nás opustily v roce 2016
31.12.2016 | Filmové novinky

Začátek i konec letošního roku provázelo několik velkých tragických umrtí herců, hereček či režisérů z celého světa. Pojďme se ohlédnout za těmi nejslavnějšími jmény. A na konci přehledu se můžete ohlédnout i za předchozími lety.

Startuje nová česká půjčovna Obbod
Startuje nová česká půjčovna Obbod
22.12.2016 | Filmové novinky

Ještě před Vánoci jsme se dočkali spuštění nové české půjčovny Obbod. Tu znají zatím hlavně fanoušci původního seriálu Vyšehrad, teď se ale nabídka rozšiřuje i na další převzaté české či zahraniční filmy a seriály

Amazon Prime oficiálně u nás! Co nabízí?
Amazon Prime oficiálně u nás! Co nabízí?
14.12.2016 | Filmové novinky

Amazon Prime dnes oficiálně vstoupil do více než 200 zemí světa a to včetně České republiky. Na adrese www.primevideo.com najdete několik stovek filmů a seriálů, kde si za předplatné můžete vybrané tituly pouštět na několika různých platformách. Připravili jsme shrnutí nejdůležitějších otázek.