FB pixel TP pixel
Jarní fenomén Pána tygrů bude pokračovat. Netflix chystá 2. řadu © TMDB

Jarní fenomén Pána tygrů bude pokračovat. Netflix chystá 2. řadu

Nečekaně veleúspěšná dokumentární série Pán tygrů o bizarním světě chovatelů kočkovitých šelem se s velkou pravděpodobností dočká druhé řady. Ne všechny postavy se ale vrátí.

Filmové novinky

Dokusérie Pán tygrů, nečekaný březnový hit, jehož čísla sledovanosti dokonce útočila na seriálový drahokam Netflixu sci-fi Stranger Things, s největší pravděpodobností dostane od této streamovací společnosti druhou řadu. Více než 64 milionů domácností, které se rozhodly tuto show plnou ujetých, excentrických a manipulativních maniaků zhlédnout, je pro Netflix opravdu pádným důvodem, aby se z celé bizarnosti snažil vydolovat, co nejvíce. Podle dokumentaristů Rebeccy Chaiklin a Erica Goodea má série zkoumající boj chovatele tygrů Joea Exotica s aktivistkou Carole Baskin, stále co nabídnout.

Jarní fenomén Pána tygrů bude pokračovat. Netflix chystá 2. řadu © TMDB

Podle dostupných informací by se měl opět před kamery vrátit Joe, který si odpykává v souhrnu 22letý trest za přípravu vraždy Baskinové a za týrání zvířat. Ten by rád v druhé řadě očistil své jméno. Stejně tak přislíbili účast na pokračování jeho manžel Dillon Passage a také Jeff Lowe, který po Joeovi převzal jeho zoo v roce 2016. Ovšem není jisté, jestli se vrátí i sokyně Carole Baskin, jíž soud nedávno přiznal Exoticovu zoo a ona se stala novou majitelkou oklahomských pozemků. Oznámila totiž, že již dále nevěří produkčnímu týmu stojícímu za dokumentem. Ti se dle jejího názoru dopustili zrady na ní a jejich zvířatech. Jednak prý nedostala za účast v dokumentu zaplaceno, zatímco jiní účinkující ano, a navíc dokumentaristé vytrhávali věci z kontextu, což na ní vrhalo negativní světlo. Jestli je to její konečné rozhodnutí, nebo jen taktika na získání co největší finanční odměny za účast na dokumentu není v tuto chvíli jasné.

 177 zobrazení   11 se líbí
Netflix konečně ukázal i film, který nemusí být příšerný
Netflix konečně ukázal i film, který nemusí být příšerný
16.08.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Netflix v poslední době zrovna nesrší kvalitními kousky kinematografie. S blížícím se podzimem a ambicemi na nějaké ty ceny by se to ale mohlo změnit. Aktuálně představil slibnou vlaštovku, kde půjde Spider-Man po krku Batmanovi.

Netflix má problém. Jeho očekávanou fantasy Avatar opouští showrunneři
Netflix má problém. Jeho očekávanou fantasy Avatar opouští showrunneři
14.08.2020 10:00:00 | Filmové novinky

Michael Dante DiMartino a Bryan Konietzko, tvůrci legendárního a mnoha diváky milovaného animáku Avatar: Legenda o Aangovi, již nebudou pro kreativní neshody s Netflixem dále pracovat na hrané podobě seriálu.

Sci-fi, superhrdinská komedie či detektivka. Netflix opět láká na novinky
Sci-fi, superhrdinská komedie či detektivka. Netflix opět láká na novinky
13.08.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Konec prázdnin a přechod do nového školního roku se bude Netflix snažit odlehčit dávkou rozmanitých novinek, ze kterých by si měl vybrat každý: sci-fi rodinný seriál, aeuterský psychologický horor, nový detektivní seriál či superhrdinská komedie.

Scorsese bude roky točit exkluzivně pro AppleTV+. Připraví nové filmy a seriály
Scorsese bude roky točit exkluzivně pro AppleTV+. Připraví nové filmy a seriály
12.08.2020 11:00:00 | Filmové novinky

Již na konci května byla společností Apple potvrzena zpráva, že pro její streamovací platformu natočí slavný režisér Martin Scorsese film na motivy knihy Killers of the Flower Moon. Nyní se jejich spolupráce ještě prohlubuje.