FB pixel TP pixel
Další hit Voyo? Po Ivetě přichází nový seriál inspirovaný krutým osudem © Voyo

Další hit Voyo? Po Ivetě přichází nový seriál inspirovaný krutým osudem

Po minisériích Iveta a Případ Roubal přináší streamovací služba Voyo novou minisérii navazující na popularitu projektů natočených podle skutečné události.

10. 6. 2022 8:00 | Filmové novinky

Seriál Jitřní záře, který spadá do kategorie originálních projektů streamovací služby Voyo, sleduje osudy páru žijícího nonkonformním životem, jemuž úřady odeberou osmiměsíční miminko. Po dlouhých soudních tahanicích se sice malá holčička s netradičním jménem Jitřní záře (v původním případu se jednalo o Půlnoční bouři) sice navrací do původní rodiny, spory státu s netradičně smýšlejícími rodiči však tímto nekončí. Dívka dostala běžnější formu jména, avšak do případu se vložila média a idyla o životě nezávislém na vnějším světě byla pryč. Případ má ale hořké dozvuky, jelikož mladá dívka v šestnácti letech dobrovolně odešla do Klokánku, jelikož nebyla spokojena se vzděláním, jež jí rodiče nabízeli. Minisérie, která na Voyo startuje 10. června, tak nezkoumá jen hranice normality a přijetí ve společnosti, ale také vliv osobní volby na naše potomky.

Režie a scénáře se ujal Dan Wlodarczyk s manželkou Hanou, kteří mají na svědomí film Zloději zelených koní a několik dílů z populární série Případy 1. oddělení. Tvůrci se rozhodli začlenit vícero příběhů rodin, jež se nějakým způsobem vymykaly a vymykají dnešní představě o normálním životě. Seriál vznikl pod hlavičkou produkční společnosti Bionaut, která má svědomí televizní Emmy ověnčený seriál #martyisdead, očekávání jsou tedy na místě.

HBO nechalo zcenzurovat kontroverzní komedii. Režisérova reakce je geniální
HBO nechalo zcenzurovat kontroverzní komedii. Režisérova reakce je geniální
09.06.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Jeden z festivalových hitů loňské sezóny se právě objevil na HBO Max. To ale potřebovalo upravenou, lehce cenzurovanou verzi s novým úvodem. A stejně jako jeho tvůrce, i úprava samotného filmu je velice svérázná.

Ms. Marvel je konečně svěží novinka Marvelu. Recenze chválí to nejzásadnější
Ms. Marvel je konečně svěží novinka Marvelu. Recenze chválí to nejzásadnější
08.06.2022 16:40:00 | Filmové novinky

Na obrazovky předplatitelů Disney+ vstupuje v nové minisérii mladá superhrdinka Ms. Marvel. Dle prvních reakcí to vypadá, že se můžeme těšit na zábavnou a originální podívanou.

Superman se jde zahrabat! The Rock v traileru Black Adama fackuje stíhačky
Superman se jde zahrabat! The Rock v traileru Black Adama fackuje stíhačky
08.06.2022 16:20:00 | Filmové novinky

Studio Warner Bros. konečně ukázalo plnohodnotný trailer na chystanou komiksovou řežbu Black Adam. Dwayne Johnson se tak po letech konečně dočká své vlastní ságy z papírových sešitů, která má být lepší než Superman a má změnit hierarchii moci ve světě DC Comics.

15 nejlepších filmů s monstry a dinosaury (nejen) na Netflixu
15 nejlepších filmů s monstry a dinosaury (nejen) na Netflixu
08.06.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Do kin vstupuje dlouho očekávaný závěr série Jurský svět s podtitulem Nadvláda. Pokud milujete dinosaury či jinou přerostlou havěť, rozhodně online objevíte celou řadu povedených oddechových snímků. Podívejte se na ty nejlepší!