FB pixel TP pixel
Kevin Costner a Woody Harrelson budou na Netflixu chytat Bonnie a Clydea © TMDB

Kevin Costner a Woody Harrelson budou na Netflixu chytat Bonnie a Clydea

Dvě hollywoodské legendy se sejdou na Netflixu ve filmu Highwaymen, ve kterém se budou snažit dopadnout nechvalně proslulou zločineckou dvojici Bonnie Parkerovou a Clydea Barrowa.

Filmové novinky

Netflix dnes vydal trailer na svůj nový gangsterský film The Highwaymen, který budeme moci vidět již za měsíc 29. března. Ten se na populární dvojici zločinců - Bonnie a Clydea - podívá opačnou optikou, než jak je filmovým fanouškům znám z oceňovaného stejnojmenného filmu z roku 1967 s Fay Dunaway a Warrenem Beattym. Tentokrát bude hlavní linie přenesena na dvojici vyšetřovatelů Franka Hamera (Kevin Costner) a Maneyho Gaulta (Woody Harrelson), bývalých texaských rangerů, kteří se snažili zločince s jejich gangem chytit a předat spravedlnosti pomocí svých zkušeností a instinktu, když se to ani samotné FBI s nejnovější výbavou nedařilo.

K filmu napsal scénář John Fusco (Marco Polo, Mladé pušky) a režíroval jej John Lee Hancock, který je znám především pro na Oscara nominované sportovní drama Zrození šampiona se Sandrou Bullock. Přestože Kevin Costner i Woody Harrelson jsou hereckými matadory, na filmovém plátně jsme je dohromady ještě neměli možnost vidět. Na filmu herecky spolupracovali i další známé tváře jako Kathy Bates (Misery nechce zemřít), Kim Dickens (Zmizelá) nebo John Carrol Lynch (Zodiac). Erkové hodnocení filmu od americké asociace MPAA, které můžeme vidět v závěru traileru, nám napovídá, že se bude jednat o krvavou krimi, která určitě nebude vhodná jako rodinná podívaná.

 204 zobrazení   62 se líbí
Tvůrci Hry o trůny přiznali, že Cersei zabila jednu z milovaných postav
Tvůrci Hry o trůny přiznali, že Cersei zabila jednu z milovaných postav
19.02.2019 17:00:00 | Filmové novinky

Ne, úmrtí v seriálů Hra o trůny není nikdy dost, obzvláště způsobených zápornými postavami. Cersei Lannister při své cestě na Železný trůn provedla řadu neslýchaných věcí. Jedna z nich však podle tvůrců byla přes čáru tak moc, že ji nebylo možné odvysílat na televizních obrazovkách.

Pán prstenů pod taktovkou Amazonu nabídl fanouškům první teaser, zve na průzkum Středozemě
Pán prstenů pod taktovkou Amazonu nabídl fanouškům první teaser, zve na průzkum Středozemě
19.02.2019 9:00:00 | Filmové novinky

Amazon se konečně rozhodl pošťouchnout fanoušky Pána prstenů, kteří pravděpodobně umírají touhou dozvědět a něco víc o chystaném seriálu. Tvůrci toho moc neodhalili, ale je to dost na to, aby internet zaplavily desítky různorodých teorií a domněnek.

Potvrzeno: Na Netflixu končí Punisher i Jessica Jones
Potvrzeno: Na Netflixu končí Punisher i Jessica Jones
18.02.2019 19:00:00 | Filmové novinky

Nastalo to, čeho jsme se všichni báli, ale víceméně jsme už nějaký ten pátek očekávali. Netflix dnes potvrdil, že ruší poslední marvelácké seriály, Punishera a Jessicu Jones. Už minulý rok zrušil Luka Cagea, Iron Fista a Daredevila. Fanoušci těchto sérií teď napjatě očekávají, zda se jich ujme někdo jiný.

Westworld možná čeká zkrácení, natáčení 3. řady začne v březnu
Westworld možná čeká zkrácení, natáčení 3. řady začne v březnu
18.02.2019 9:00:00 | Filmové novinky

Až bude v druhé polovině příštího měsíce zahájeno natáčení 3. řady seriálu Westworld, bude na herce dost možná čekat méně práce. Po rozporuplném přijetí druhé řady se nyní plány na další natáčení mění a pokračovat se bude zřejmě s méně díly.