FB pixel TP pixel
Konec Netflixu na zkoušku. Služba sáhla k zásadní změně předplatného © TMDB

Konec Netflixu na zkoušku. Služba sáhla k zásadní změně předplatného

Netflix pořádně riskuje, když zrušil svou nabídku prvního měsíce zdarma, kterou v minulosti dokázal nalákat tisíce zákazníků. Milovníky trial verzí na nejrůznějších uživatelských účtech tak následující zprávy rozhodně nepotěší.

Streaming novinky

Netflix už není na 30 dní zdarma

Největší streamovací služba překvapila a zcela bez varování zrušila zkušební měsíc zdarma, díky kterému v minulosti dokázala nalákat spoustu dalších zákazníků. Obzvláště během koronavirové pandemie se tisíce nových předplatitelů mohly spolehnout na to, že prvních několik dní pořádně prozkoumají celou nabídku a následně se rozhodnou, zda si Netflix ponechají či nikoli. Aktuálně už ale v rozhraní Netflixu tuto nabídku nenajdete. Netflix tímto krokem velice riskuje, že by mohl v budoucnosti lákat stále méně a méně předplatitelů.

Před ním se podobnou cestou vydalo i tuzemské HBO GO, které namísto měsíce aktuálně nabízí pouze týden zdarma. Pro něj to ale prozatím žádný úbytek platících zákazníků neznamenalo. Nové rozhodnutí Netflixu se týká aktuálně všech evropských zemí, ve kterých je dostupný, bude tedy rozhodně zajímavé sledovat, jak se konec této zajímavé nabídky projeví na počtu předplatitelů. Není totiž žádným tajemstvím, že řada uživatelů 30denní zkušební verzi zneužívala zakládáním nových registrací, proti čemuž se streamovací služba opakovaně ohrazovala a varovala právě podobně radikálním krokem vůči poctivým uživatelům.

Konec Netflixu na zkoušku. Služba sáhla k zásadní změně předplatného © TMDB

Streamingové služby

Jak vybrat nejlepší streamovací službu?

Je rok 2024 a v Česku už se zabydlely streamovací služby jako Netflix, Max či Voyo. Kterou z nich vybrat? Které jsou ty nejlepší a nejpopulárnější streamovací platformy v ČR? Nabízíme velký přehled všech streamingových platforem u nás.

 4 286 zobrazení   15 se líbí
Ty bláho! Netflix získal exkluzivní práva na Uncharted a další hity od Sony
Ty bláho! Netflix získal exkluzivní práva na Uncharted a další hity od Sony
08.04.2021 20:00:00 | Streaming novinky

Sony Pictures nemá jako jedno z mála hollywoodských studií svou vlastní streamovací službu, což znamená, že musí své tituly uplatňovat jinde. A nebyl by to Netflix, aby nevyužil příležitosti.

Bizarní Netflix: Do nabídky vrací 7 dílů Rychle a zběsile... na měsíc?
Bizarní Netflix: Do nabídky vrací 7 dílů Rychle a zběsile... na měsíc?
07.04.2021 14:00:00 | Streaming novinky

Pokud nás sledujete pravidelně, pak jste určitě nepřehlédli, že o končící licenci série Rychle a zběsile na Netflixu informujeme pravidelně. A nyní se Netflix rozhodl, že celou situaci ohledně práv na vysokooktanovou frančízu udělá ještě bizarnější.

Snyderova Liga spravedlnosti od HBO je diváckým hitem. Je ale rekordní?
Snyderova Liga spravedlnosti od HBO je diváckým hitem. Je ale rekordní?
26.03.2021 | Streaming novinky

Podle prvních zveřejněných průzkumů měřících televizní sledovanost může být HBO spokojeno s rozhodnutím nechat Zacka Snydera zhotovit svou verzi Ligy spravedlnosti. Ta k televizním obrazovkám přilákala obrovský počet zájemců. Rekordní ale nebyl.

Konec spekulací, Black Widow půjde ve stejný den do kin i na Disney+
Konec spekulací, Black Widow půjde ve stejný den do kin i na Disney+
24.03.2021 9:00:00 | Streaming novinky

K obrovskému, ale ne úplně překvapivému kroku se odhodlalo studio Disney. Po měsících váhání a spekulací se rozhodlo svoje dva nejbližší trháky, Cruellu a Black Widow uvést najednou v kinech i na Disney+. Překopalo také výrazně rozvrh většiny svých dalších filmů.