FB pixel TP pixel
Matrix 4 má první krátkou upoutávku. Již za dva dny uvidíme víc © Warner Bros.

Matrix 4 má první krátkou upoutávku. Již za dva dny uvidíme víc

Studio Warner Bros. již za dva dny odhalí první pořádné záběry ze čtvrtého Matrixu. Fanouškům to oznámilo skrze krátký teaser trailer, který sází na povědomé ingredience.

Filmové novinky 7. 9. 2021 18:40 | Filmové novinky

Studio Warner Bros. skrze krátkou upoutávku oznamuje, že již 9. září ukáže první pořádnou ukázku z nového Matrixu, který před nedávnem dostal oficiální název The Matrix Resurrections. To samo o sobě naznačuje, že se nebude jednat o restart série, nýbrž o regulérní pokračování. Ostatně kromě Lany Wachowski (jedné z režisérek původní trilogie) se vrací i Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss v rolích Nea a Trinity. Kromě nich se ve filmu objeví Yahya Abdul-Mateen II, který hrál padoucha Black Mantu v Aquamanovi, Jessica Henwick ze Hry o trůny, nebo Christina Ricci. Uvedení Matrixu Resurrections je plánováno na 22. prosince a Warneři stále plánují film v rámci USA pustit ve stejný den do kin i na streamovací službu HBO Max. První upoutávka na film tak přichází tři měsíce před premiérou a dá se očekávat, že půjde o trailer, který již bude ukazovat i pořádné střípky akce, která má prý být opět revoluční. Tak uvidíme.

 8 198 zobrazení  
Končí souběžné uvádění v kinech a online? Shang-Chi nakopnul Disneyho
Končí souběžné uvádění v kinech a online? Shang-Chi nakopnul Disneyho
07.09.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Minulý týden vstoupila do kin nová marvelovka Shang-Chi a legenda o deseti prstenech. Po prvním víkendu zažila celosvětový tržební úspěch. Jaký význam to může mít pro filmový průmysl?

Sci-fi desetiletí? První reakce Duny chválí absolutně epickou adaptaci
Sci-fi desetiletí? První reakce Duny chválí absolutně epickou adaptaci
06.09.2021 14:00:00 | Filmové novinky

Duna, nejočekávanější sci-fi nejen letošního roku, ale přinejmenším několika posledních let, byla ve své premiéře k vidění na filmovém festivalu v Benátkách. Jak se adaptace této klasiky v režii Denise Villeneuvea líbila?

Blade naváže na Eternals. Co má s bohy Marvelu společného a kdo ho natočí?
Blade naváže na Eternals. Co má s bohy Marvelu společného a kdo ho natočí?
05.09.2021 9:00:00 | Filmové novinky

Fanoušky milovaný Blade, který vraždí upíry po stovkách, se po letech konečně vrátí v nové sólovce. Nový film podle všeho odšpuntuje pátou fázi marvelovského filmového a seriálového vesmíru. Snímek nyní oficiálně hlásí angažmá režiséra i scenáristky.

Red Notice: Velkolepý akčňák Netflixu s Rockem má nařvaný první trailer
Red Notice: Velkolepý akčňák Netflixu s Rockem má nařvaný první trailer
02.09.2021 19:00:00 | Filmové novinky

Netflix představil první trailer na nejočekávanější akčňák ze své letošní nabídky. Red Notice spojí dohromady Dwayna Johnsona, Gal Gadot a Ryana Reynoldse a nabídne kotel hlášek i sexy akce.