FB pixel TP pixel
Netflix v rytmickém traileru láká na jeden z nejočekávanějších filmů roku © TMDB

Netflix v rytmickém traileru láká na jeden z nejočekávanějších filmů roku

Netflix vydal první ukázku k muzikálu, ve kterém jako režisér debutuje miláček Broadwaye Lin-Manuel Miranda a hlavní roli ztvárnil talentovaný Andrew Garfield.

14. 6. 2021 15:00 | Filmové novinky

Představovat Lin-Manuela Mirandu, jednu z nejzářivějším hvězd současného divadelního světa, který se rozhodl debutovat jako režisér i ve filmovém světě, je možná zbytečné. Přesto připomeňme, že stojí za veleúspěšným muzikálem Hamilton, který ve stylovém mixu hip-hopu a soulu vyprávěl o životě jednoho z otců zakladatelů Spojených států amerických. Byl za něj oceněn Pulitzerovou cenou, dvěma cenami Tony i cenou Grammy. Ve filmovém světě je znám jako tvůrce několika písní k animáku Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa nebo jako představitel lampáře Jacka ve filmu Mary Poppins se vrací či Lee Scoresbyho v Jeho temných esencích.

Tento talentovaný tvůrce se dohodl s Netflixem na režii snímku Tick, Tick… Boom, který je adaptací autobiografického muzikálu Jonathana Larsona. Hlavní roli ve snímku ztvárnil představitel Spider-Mana Andrew Garfield. Sledujeme jej jako mladého divadelního skladatele Jona, který obsluhuje v newyorském bistru a zároveň píše hru, o níž doufá, že se stane dalším velkým americkým muzikálem. Krize středního věku a nepřicházející úspěch jej ale vedou k pochybám. Vedle Garfielda ve filmu uvidíme i Vanessu Hudgens, Alexandru Shipp nebo Joshuu Henryho. Vydání ambiciózního muzikálu majícího za cíl zaútočit na nejrůznější filmová ocenění, bychom se měli dočkat během letošního podzimu. A Netflix pro nedočkavce právě vydal chytlavou rytmickou ukázku, ve které na svůj chystaný snímek láká.


 2 049 zobrazení  
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Hádky i vyhazovy. Tvorba Jupiter's Legacy ukazuje (ne)fungování Netflixu
Hádky i vyhazovy. Tvorba Jupiter's Legacy ukazuje (ne)fungování Netflixu
13. 6. 2021 15:00:00 | Filmové novinky

S koncem seriálu Jupiter's Legacy se vyrojily nové zprávy, které nastiňují, jak probíhalo natáčení předraženého seriálu Netflixu. A není to hezké čtení.

První záběry 2. řady Zaklínače jsou tady! Plus další novinky Netflixu
První záběry 2. řady Zaklínače jsou tady! Plus další novinky Netflixu
11. 6. 2021 20:00:00 | Filmové novinky

Netflix dnes odhalil první záběry z druhé řady Zaklínače, které se věnují Ciri, která už není dívkou v nesnázích. Plus byl představen například Splinter Cell.

Netflix ukázal He-Mana, Resident Evil i nový projekt Zacka Snydera
Netflix ukázal He-Mana, Resident Evil i nový projekt Zacka Snydera
11. 6. 2021 19:30:00 | Filmové novinky

Streamovací gigant na akci Geeked Week prezentoval i své anime projekty, díky čemuž jsme se dozvěděli žhavé novinky z tvorby Kevina Smithe či Zacka Snydera.

Netflix odhalil mrazivý trailer na hororovou trilogii. Vrací se Outer Banks
Netflix odhalil mrazivý trailer na hororovou trilogii. Vrací se Outer Banks
10. 6. 2021 18:00:00 | Filmové novinky

Netflix pokračuje ve své akci pro geeky, při které hází do placu nové upoutávky. Aktuálně nejžhavějším zbožím jsou jednoznačně potenciální hitovky Ulice strachu a Outer Banks.