FB pixel

Papírový dům

Jeden z největších seriálových hitů Netflixu bude letos končit, poslední pátá řada se rozpadne na dvě části. Jak dopadne příběh zlodějské party okolo Profesora, se dozvíme ve dvou částech, první bude mít premiéru 3. září a druhá 3. prosince. Na Geeked Week vypustil Netflix pořádnou porci fotek.

Sweet Tooth

Jestli jste ještě neviděli fantasy seriál Sweet Tooth, tak to rychle napravte a budete překvapeni, jak příjemná podívaná to je. A jestli vám chybí sympatické obsazení, tak tady si můžete dát ty nejlepší nepovedené scény ze seriálu.

Zámek a klíč

Další fantasy klasika Zámek a klíč se dočká dle již dříve potvrzených zpráv druhé řady, ostatně po otevřeném konci té první jsme ani v nic jiného nedoufali. Přesný termín zatím není určen, ale víme, že to bude říjen 2021. Tady jsou zatím první fotky z natáčení.

Jiný život

Sci-fi seriál Another Life se před dvěma lety dočkal dosti kritických ohlasů, ale Netflix se nenechal odradit a odhalení záhady přistání mimozemského objektu na Zemi a místa jeho původu, se rozhodl poslat do druhé řady. Dramatických pohledů Katee Sackhoff a další herců z posádky se dočkáme tento podzim a tady je první ukázka.

The Umbrella Academy

Další seriálová pecka, příběh jedné podivné party neobyčejných superhrdinů, se vrátí se třetí řadou. Na ní si budeme muset počkat nejspíše ještě do léta 2022, ale tvůrci seriálu už teď prozradili, jaké budou názvy chystaných 10 epizod.

Cowboy Bebob

Cowboy Bebob patří mezi nejznámější anime a Netflix si první hollywoodskou adaptaci vybojoval už v roce 2018. Po zpoždění způsobeném pandemií a také zraněním hlavní herecké hvězdy (John Cho) je už situace konečně jasnější a premiéra bude už tento podzim. Fanoušci anime ví, co čekat, a jsou nepochybně nervózní. Snad je uklidní, že hudbu bude skládat autor původní hudby Yoko Kanno. My ostatní můžeme opatrně čekat, zda hollywoodská verze příběhu skupiny vesmírných lovců odměn bude třeba tak povedená prácička jako Firefly nebo Mandalorian.


The Sandman

Legendární komiksovka The Sandman od Neila Gaimana se chystala na velké i malé plátno dlouhá léta, než si před dvěma lety urval práva Netflix. Natáčení finišuje v těchto dnech a premiéry se tak dočkáme až příští rok, Netflix nás aktuálně nechal nahlédnout alespoň za kulisy. Fanoušci komiksu už delší dobu ví, že propojení se seriálem Lucifer od Neila Gaimana nebude, vládce pekel si v této verzi zahraje Gwendoline Christie (Hra o trůny, nové Star Wars). Hlavní postavu Morphea, který se po sto letech v hibernaci rozhodne v současnosti dál budovat svojí snovou říši, si zahraje Tom Sturridge, ve vedlejších rolích čekejte hvězdné herecké obsazení jako Boyd Holbrook , Patton Oswalt, Charles Dance, David Thewlis, Joely Richardson, Stephen Fry a další.

První pohled na Sandmana, nebo Papírový dům. Netflix ukazuje novinky  |  Filmové novinky  | 

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Další články jako První pohled na Sandmana, nebo Papírový dům. Netflix ukazuje novinky

Filmové novinky  |  před 1 hodinami

Apple chystá říznou sci-fi o invazi mimozemšťanů. Mrkněte na skvělý trailer

Na Apple TV+ se za nedlouho dočkáme nové, skvěle vypadající sci-fi série Invasion, která zprostředkuje pohled na invazi mimozemšťanů perspektivou různých postav z odlišných částí planety. číst více

Filmové novinky  |  před 2 dny

První reakce: Seriálový Loki je prý totální bomba! Co je na něm nejlepší?

Vybraní recenzenti měli možnost vidět první dva díly z chystané marvelovky Loki. Jaké jsou jejich reakce? Dostaneme i do třetice další skvělý seriál, nebo tentokrát Marvel klopýtl? číst více

Filmové novinky  |  před 3 dny

Světlo a stíny či Van Damme. První den novinek z Netflix akce pro geeky

Dnes odstartoval Netflix Geeked Week, což je historický první globální akce Netflixu, kterou se snaží přiblížit legendárnímu Comic Conu. Je plná oznámení, novinek, fotek či trailerů a my jsme pro vás vybrali to nejzajímavější za první den. Čekejte další porce až do čtvrtka. číst více

Filmové novinky  |  před 3 dny

10 červnových novinek, kvůli kterým si musíte předplatit Netflix

Jaké pořady si Netflix připravil pro své předplatitele na červen? Nechybí ambiciózní komiksová adaptace, přírodopisný dokument, severské mysteriózní drama nebo dojemná komedie. Nabídka je opět pestrá a zajímavá. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny  |  227

Všechno, co musíte vědět o seriálu Loki a jeho návaznosti na svět Marvelu

Bůh lsti a klamu Loki v podání neodolatelného Toma Hiddlestona se ve středu 9. června vrátí do MCU a to rovnou ve svém vlastním seriálu. Ten nám nabídne šest epizod a rozjede nový příběh alternativních realit. Pojďme se na návrat prolhaného Ásgarďana připravit. číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist