FB pixel TP pixel
Netflix vydal trailery k 7 dubnovým premiérám. Na co se můžeme těšit? © TMDB

Netflix vydal trailery k 7 dubnovým premiérám. Na co se můžeme těšit?

Netflix jako vždy myslí na všechny a nabídka jeho titulů bude i v dubnu žánrově rozkročena tak široce, aby se společnost pokusila zavděčit co nejširšímu okruhu diváků. Od anime a celovečerního animáku k mockumentu či crazy komedii.

30. 3. 2020 12:00 | Filmové novinky

Duch ve stroji: SAC_2045

Novým přírůstkem do již tak poměrně bohaté netflixovské nabídky s anime bude další rozšíření světa kultovní cyberpunkové mangy Ghost in the Shell. Ta byla adaptována do filmové celovečerní verze a v podobě volných pokračování převedena do dalších filmů, seriálů a videoher. Na první příběhy zpracované kompletně a pouze v CGI se můžeme těšit online na Netflixu od 23. dubna.

Willoughbyovi

Willoughbyovi jsou rodinnou animovanou adaptací stejnojmenné knihy populární spisovatelky knih pro děti Loise Lowry. V něm se Willoughbyovic děti rozhodnou žít samy a vyšlou své rodiče na dovolenou. Nepočítají ovšem s tím, že se u nich zjeví chůva a roztočí se spirála situací, která všechny dovede k neočekávaným dobrodružstvím. Titul bude od 22. dubna k dispozici s českým dabingem, pokud zvolíte originální stopu, uslyšíte například hlasy Rickyho Gervaise, Jane Krakowski nebo Terryho Crewse.

Papírový dům

Španělský seriálový hit Papírový dům, jehož čtvrtou část uvede Netflix již v pátek 3. dubna, se po nedávném traileru nyní předvádí i v dynamickém teaseru. Napínavý heist plný zvratů se již kvapem blíží.

Coffee a Kareem

Bláznivá buddy komedie Coffee a Kareem dohromady svede policistu Jamese Coffeeho (Ed Helms) a syna jeho přítelkyně Vanessy (Taraji P. Henson) Kareema (Terrence Little Gardenhigh). Ti se po sérii nešťastných rozhodnutí a náhod musí dát dohromady, aby přežili útoky detroitského narkobarona. Komedii od režiséra Michael Dowsea uvidíme na Netflixu již 3. dubna.

#blackAF

Mockument #blackAF od producentů Rashidy Jones a Kenya Barrise, kteří se zhostili i hlavních rolí, sleduje v tomto sitcomu ve stylu Takové normální rodinky strasti i radosti členů Barrisovy rodiny a jejich pohled na rodičovství nebo jak se vyrovnat s tím, jaké je to být černý a bohatý. Premiéra 17. dubna.

© TMDB

Ocas tygra

Tigertail | USA | 2020 | Drama | Psychologické

Film Alana Younga, který se spolupodílel na seriálových skvostech jako Parks and Recreation, Mistr amatér nebo Dobré místo, natočil pro Netflix drama Ocas tygra, který bude ke streamování k dispozici od 10. dubna. Film sleduje taiwanského mladíka Grovera, který se rozhodne využít příležitosti a odjede žít do USA. Musí se však vyrovnat nejen s opuštěním milovaného domova, ale i své životní lásky.

 62 %
Online na Netflix  Netflix | od 10. 4. 2020 | české titulky

Zázračný wrestler

Rodinná podívaná Zázračný wrestler sleduje milovníka wrestlingu Leo Thompsona, který objeví kouzelnou wrestlingovou masku, která mu dodá superschopnosti, a on se tak rozhodne zúčastnit se wrestlingového turnaje. Filmová komedie plná líbivých wrestlingových soubojů a hvězd turnajů WWE bude na Netflixu dostupná od 10. dubna.


 2 179 zobrazení   10 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Netflix představil dubnové novinky. Vyberete si z pestré nabídky?
Netflix představil dubnové novinky. Vyberete si z pestré nabídky?
29. 3. 2020 14:00:00 | Filmové novinky

Jako každý měsíc vypustil Netflix před koncem měsíce lákavé ukázky na své nejočekávanější novinky na následující měsíc. A nabídka je opět nesmírně pestrá od komedií přes dramata až po anime.

Nevíte co o víkendu? Nakoukejte přes 70 krátkých filmů z festivalu SXSW!
Nevíte co o víkendu? Nakoukejte přes 70 krátkých filmů z festivalu SXSW!
27. 3. 2020 19:00:00 | Filmové novinky

Filmový festival South by Southwest patří mezi největší americké festivaly současnosti. Bohužel byl jako jedna z mnoha letošních akcí zrušen kvůli šíření koronaviru. Organizátorům se však podařilo poslat část filmů do světa online cestou. A na krátké filmy z festivalové nabídky se můžete podívat právě teď!

Mandalorian nabírá posily: Nové postavy, tvůrci, lokace i příběhové linky
Mandalorian nabírá posily: Nové postavy, tvůrci, lokace i příběhové linky
26. 3. 2020 16:00:00 | Filmové novinky

Disney+ již v říjnu uvede druhou sérii oblíbeného seriálu The Mandalorian ze světa Star Wars. Oproti první sérii nás čeká poněkud rozsáhlejší kosmické dobrodružství, ve kterém se setkáme s několika slavnými postavami. Pojďme se podívat, co nás v další řadě Djarinových dobrodružství čeká.

Netflix má dostatek pořadů na několik měsíců. Kdy mu dojdou zásoby?
Netflix má dostatek pořadů na několik měsíců. Kdy mu dojdou zásoby?
24. 3. 2020 14:00:00 | Filmové novinky

Se zastavením natáčení druhé řady Zaklínače, čtvrté řady Stranger Things a dalších filmů a seriálů Netflixu v důsledku koronaviru, se začalo spekulovat, zda bude mít Netflix dost obsahu pro budoucí vývoj. Jeho šéf fanoušky uklidňuje.