FB pixel

Obbod začíná prodávat filmy extra a točí další Lajnu

Internetová videopůjčovna Obbod, která odstartovala na konci minulého roku slavným Vyšehradem, nabízí nově předplatného i možnost koupit si filmy extra. Zatím zkouší tři tituly, které nikde jinde nesežene. Zafunguje to podobně jako u Vyšehradu a bude Lajna stejný úspěch?

Obbod funguje podobně jako Netflix, tedy za měsíční předplatné máte přístup ke katalogů titulů, většinou staršího data. Aktuálně jich má v nabídce necelé tři stovky, všechny opatřené českým dabingem. Nejnověji přidal například Hardcore Henry, Za každou cenu nebo Bohové Egypta. Kromě přejatých pořadů si Obbod vyzkoušel od začátku i původní tvorbu, ostatně jeho start je neodmyslitelně spojen s veleúspěšným seriálem Vyšehrad. Minipříběhy o "fotbalovém kopytu" Juliusu Lavickému se staly ve velmi krátké době hitem internetu. Seriál se původně objevil zdarma přímo na Youtube, další díly byly ale už součástí předplatného. To se některým původním fandům nelíbilo, Obbod jim ale dal na vybranou a umožnil si vybrané díly zakoupit i jako kus, aniž by museli platit celé předplatné.

A teď si podobnou metodu chce zkusit i u dalších filmů. Aktuálně nabízí tři tituly, které si můžete vypůjčit jednorázově - drama Trumbo, willisovku Tenkrát v Kalifornii a slovenský film Únos. Pro jejich výběr zvolil zajímavou strategii - vybírá menší filmy, které buď nejsou dostupné vůbec jinde a nebo jen velmi omezeně.. Cena je standardních 45 Kč.

Doplníme ještě info pro fanoušky druhého populárního seriálu z dílny Obbodu. Po vzoru Vyšehradu vznikla i jeho hokejová obdoba, seriál Lajna má zatím za sebou jen první díl, ale pro velký úspěch se už připravují další tři díly. Natáčení probíhá v těchto dnech a online by se měly objevit do konce roku.2017   Filmové novinky   Tomáš Vyskočil   585 přečtení   0 líbí se   0 komentářů  


Komentáře k článkuDalší články na podobné téma


Nejlepším českým filmem roku 2017 je Bába z ledu

Nejlepším českým filmem roku 2017 je Bába z ledu

před 6 dny   Filmové novinky  

Sezónu filmových cen včera uzavřel Český lev, nejlepším českým filmem je podle akademiků Bába z ledu. Kromě ocenění pro nejlepší film si film Bohdana Slámy odnesl ještě dalších pět sošek (většinu hereckých, scénář), konkurentem mu byli jen Po strništi bos (Oldřich Kaiser, kamera, zvuk) a Milada (masky, kostýmy).
Oscary ovládla Tvář vody, nejlepšími herci Oldman a McDormandová

Oscary ovládla Tvář vody, nejlepšími herci Oldman a McDormandová

před 12 dny   Filmové novinky  

Jubilejní devadesátý ročník Oscarů ovládlo nakonec fantasy drama Tvář ženy, které získalo obě dvě hlavní ceny (film a režie), podle počtu sošek jí doháněl Dunkerk (hlavně technické kategorie), Ebbing (dle předpokladů Frances McDormand a Sam Rockwell), Nejtemnější hodina (Gary Oldman, masky) a také Blade Runner (efekty, kamera).
Má se Netflix bát nové Disney online půjčovny?

Má se Netflix bát nové Disney online půjčovny?

před 18 dny   Filmové novinky   10 líbí se  

Je to už nějaký ten pátek, co Disney ohlásil, že stáhne z Netflixu většiny své nabídky. Důvodem je chystané spuštění vlastní online půjčovny v roce 2019. Už konečně známe další detaily, víme, jestli komiksové seriály Marvelu zůstanou na Netflixu a jaké další tituly bude služba mít.


Líbí se ti tento článek?

Staň se naším fanouškem na Facebooku a žádný další už ti neunikne!

TOPlist TOPlist TOPlist