Facebook pixel
Obbod začíná prodávat filmy extra a točí další Lajnu

Internetová videopůjčovna Obbod, která odstartovala na konci minulého roku slavným Vyšehradem, nabízí nově předplatného i možnost koupit si filmy extra. Zatím zkouší tři tituly, které nikde jinde nesežene. Zafunguje to podobně jako u Vyšehradu a bude Lajna stejný úspěch?

Obbod funguje podobně jako Netflix, tedy za měsíční předplatné máte přístup ke katalogů titulů, většinou staršího data. Aktuálně jich má v nabídce necelé tři stovky, všechny opatřené českým dabingem. Nejnověji přidal například Hardcore Henry, Za každou cenu nebo Bohové Egypta. Kromě přejatých pořadů si Obbod vyzkoušel od začátku i původní tvorbu, ostatně jeho start je neodmyslitelně spojen s veleúspěšným seriálem Vyšehrad. Minipříběhy o "fotbalovém kopytu" Juliusu Lavickému se staly ve velmi krátké době hitem internetu. Seriál se původně objevil zdarma přímo na Youtube, další díly byly ale už součástí předplatného. To se některým původním fandům nelíbilo, Obbod jim ale dal na vybranou a umožnil si vybrané díly zakoupit i jako kus, aniž by museli platit celé předplatné.

A teď si podobnou metodu chce zkusit i u dalších filmů. Aktuálně nabízí tři tituly, které si můžete vypůjčit jednorázově - drama Trumbo, willisovku Tenkrát v Kalifornii a slovenský film Únos. Pro jejich výběr zvolil zajímavou strategii - vybírá menší filmy, které buď nejsou dostupné vůbec jinde a nebo jen velmi omezeně.. Cena je standardních 45 Kč.

Doplníme ještě info pro fanoušky druhého populárního seriálu z dílny Obbodu. Po vzoru Vyšehradu vznikla i jeho hokejová obdoba, seriál Lajna má zatím za sebou jen první díl, ale pro velký úspěch se už připravují další tři díly. Natáčení probíhá v těchto dnech a online by se měly objevit do konce roku.před 1 měsíci   Filmové novinky   Tomáš Vyskočil   537 přečtení   0 líbí se   0 komentářů  


Komentáře k článkuDalší články na podobné téma


Které seriálové maratóny nejvíce frčí na Netflixu?

Které seriálové maratóny nejvíce frčí na Netflixu?

před 5 dny   Filmové novinky   6 líbí se   1 komentář  

Popularitu binge-watching, tedy seriálových maratónů, kdy během několika hodin zhltnete třeba celou sezónu, se Netflix rozhodl poprvé výrazně změřit a vypadly z toho hodně zajímavá data. Které seriály se nejvíce neřízeně sledují? Ve které zemi se nachází nejvíce takových maniaků? A jak stoupá popularita podobných maratónů?Netflix zvyšuje v USA ceny, čeká zdražení i Česko?

Netflix zvyšuje v USA ceny, čeká zdražení i Česko?

před 13 dny   Filmové novinky   6 líbí se   2 komentáře  

Pro nové i staré zákazníky zdražuje od října americký Netflix nejoblíbenější měsíční plán o dva dolary. Není to náhodný krok, před startem podzimní sezóny má Netflix hodně nabito (druhá sezóna Stranger Things a The Crown), navíc jeho pozice začíná být hodně silná. Jsou za tím ještě jiné důvody? A chystá zdražení také u nás?iTunes začal nabízet filmy v ultravysokém rozlišení 4K

iTunes začal nabízet filmy v ultravysokém rozlišení 4K

před 1 měsíci   Filmové novinky  

Nedávná Apple keynote byla jako vždy hlavně o uvedení nových telefonů iPhone, ale stala se také oficiálním startem pro novou kapitolu filmů na iTunes. Několik desítek titulů začal i v ČR nabízet Apple v rozlišení 4K, tedy dvojnásobně lepší než je současné HD. Jaký je to rozdíl a co k tomu potřebujete?

Líbí se ti tento článek?

Staň se naším fanouškem na Facebooku a žádný další už ti neunikne!


Doporučte film

Doporuč mi film

Stačí se zaregistrovat či přihlásit přímo ze sociálních sítí, a my na základě tvých preferencí a tvých hodnocení vybereme v jednu chvíli jen jeden film.

TOPlist TOPlist TOPlist