FB pixel TP pixel
Prsteny moci chystají velkolepé finále 1. řady. Trailer slibuje odhalení Saurona © Amazon

Prsteny moci chystají velkolepé finále 1. řady. Trailer slibuje odhalení Saurona

Amazon už příští pátek završí první řadu svého stamilionového projektu s názvem Pán prstenů: Prsteny moci. Nejnovější upoutávka rekapituluje dosavadní události a slibuje, že odhaleno bude naprosto vše. Dokonce i vládce zla Sauron.

9. 10. 2022 11:00 | Filmové novinky

Seriálový Pán prstenů: Prsteny moci se nezadržitelně blíží ke svému finále a Amazon se rozhodl, že před závěrem první řady, který proběhne 14. října, naláká fanoušky na velká odhalení, k nimž jednotlivé epizody směřovaly. Ostatně Amazon má rozhodně co vysvětlovat. Stále totiž nevíme, kdo je Halbrand, kdo je tajemný Cizinec, případně zda jsme na konci poslední epizody viděli Balroga na dlouhou dobu naposledy a jednalo se jen o drobné pomrknutí, že na dně Morie skutečně je.

Nový trailer, který je převážně rekapitulací uplynulých epizod, slibuje, že vše podstatné bude odhaleno a že vše směřovalo právě k tomuto momentu. Vzhledem k tomu, že zrovna vyprávění v Prstenech moci nepatří mezi práci nejostřejších tužek v penále, je nicméně otázkou, zda odpovědi vůbec někoho nadchnou. Čert vem diváky, kteří si stěžovali na seriál ještě před jeho začátkem. Amazon nyní musí splatit dluh hlavně těm, kteří seriálu věnovali po 7 týdnů svůj čas a očekávají, že vše zaklapne na své místo a dočkají se přinejmenším onoho naznačovaného odhalení Saurona. Vážně je jím právě Cizinec, který celou první řadu putuje s předchůdci hobitů? Odpověď se dozvíme už za pár dní. Amazon mezitím již začal točit druhou řadu.

Zdroj: THR

Reklama
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nejkrvavější film Vánoc uvidíme i v Česku. Skvělý trailer láká na vraždícího Santu
Nejkrvavější film Vánoc uvidíme i v Česku. Skvělý trailer láká na vraždícího Santu
09.10.2022 10:30:00 | Filmové novinky

Hvězda Stranger Things David Harbour v předvánočním čase vstoupí do kin s drsnou komediálně akční podívanou Violent Night, v níž bude jako Santa Claus bez lítosti a ve velkém počtu kosit teroristy.

Nejodvážnější fantasy současnosti končí! Epický trailer slibuje svatou válku
Nejodvážnější fantasy současnosti končí! Epický trailer slibuje svatou válku
07.10.2022 17:00:00 | Filmové novinky

HBO právě představilo velkolepý trailer na závěr svého fantasy seriálu Jeho temné esence, který konečně pořádně zabředne do náboženské vrstvy příběhu malé Lyry a jejích přátel.

Super Mario konečně dostal nový film. První trailer je naprosto dokonalý
Super Mario konečně dostal nový film. První trailer je naprosto dokonalý
07.10.2022 8:00:00 | Filmové novinky

Animační studio Illumination spojilo síly s Nintendem a fanoušci slavného italského instalatéra Maria a jeho bráchy Luigiho se tak mohou konečně těšit na prvotřídní film ze série Super Mario Bros. A už první trailer ukazuje, že se máme na co těšit.

Je tam! Daredevil se konečně ukázal v rámci MCU a fanoušci budou nadšení
Je tam! Daredevil se konečně ukázal v rámci MCU a fanoušci budou nadšení
06.10.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci superhrdiny z Hell's Kitchen se konečně dočkali. Matt Murdock i jeho alter ego Daredevil totiž konečně vstoupili do MCU. Stalo se tak v 8. epizodě seriálu She-Hulk, která ukázala světlejší stránku slepého hrdiny.