FB pixel TP pixel
PODCAST: O Jokerovi a budoucnosti komiksových filmů © TMDB

PODCAST: O Jokerovi a budoucnosti komiksových filmů

Po sérii podcastů na téma streamovacích služeb se tento týden budeme věnovat primárně filmům. Středobodem našeho zájmu se totiž stal fenomén posledních týdnů, alternativní komiksový biják Joker. Kromě jeho hodnocení jsme se mrkli i na to, jaké proměny čekají filmy od DC Comics do budoucna.

Rozhovor

Změní Joker tvář komiksových filmů?

Petr, Tomáš a Ondra se vydali do kina na komiksového Jokera a ve více než hodinovém podcastu rozebírají kvality samotného filmu, kontroverzi, kterou film vyvolal, ale i změny, k nimž se studio Warner Bros. a DC Comics postupně odhodlávají od chvíle, kdy se v kinech nedařilo filmům jako Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti a Liga spravedlnosti. Co čeká Wonder Woman, Aquamana a další filmové hrdiny? A jak do toho všeho pasují televizní projekty z posledních měsíců a let? Pokud máte rádi DC Comics a komiksové adaptace konkurující předvídatelnému Marvelu, tahle hodinka plná historek ze zákulisí hollywoodského molochu je určená přímo pro vás.

Kde si podcast přehrát?

Jak můžete vidět, přímo z článku si můžete podcast přehrát skrze SoundCloud. Tím jsme ale neskončili. Najdete nás i u prověřených podcastových stálic jako jsou - kromě zmíněného SoundCloudu - Apple Podcasts, Spotify či Google Podcasts a dalších. Samozřejmostí je implementace ve vašich RSS aplikacích. Podcast vychází pravidelně obvykle ve středu. Nicméně chystáme i nepravidelné speciály, na které by vás vaše aplikace měly vždy upozornit. A pokud ne, uděláme to my sami.

 117 zobrazení   6 se líbí
PODCAST: Co nám dalo a vzalo počeštění Netflixu? Dočkají se i Slováci?
PODCAST: Co nám dalo a vzalo počeštění Netflixu? Dočkají se i Slováci?
17.10.2019 18:00:00 | Rozhovor

Od pátku 11. října je tuzemský Netflix oficiálně počeštěný, když bylo přeloženo uživatelské prostředí aplikace a začaly přibývat české filmy i české titulky a dabing u zahraničních filmů. V sestavě rekordních 4 redaktorů jsme se nové podobě Netflixu podívali na zoubek.

PODCAST: S režisérem Jiřím Sádkem o dabingu pro Netflix a českém filmu
PODCAST: S režisérem Jiřím Sádkem o dabingu pro Netflix a českém filmu
13.10.2019 12:00:00 | Rozhovor

V prvním speciálovém podcastu jsme si pozvali do studia dabingového režiséra Jiřího Sádka, který se rozpovídal o své práci (nejen) pro Netflix.

PODCAST: Zastaralost HBO GO a inovace Aerovodu
PODCAST: Zastaralost HBO GO a inovace Aerovodu
09.10.2019 15:00:00 | Rozhovor

Aplikace HBO GO konečně přinesla možnost stahování obsahu do zařízení a Aerovod inovoval nejen svou nabídku, ale i uživatelské prostředí. Podívali jsme se tedy na zoubek populárním streamovacím službám dneška a rozpitvali jsme je opravdu dopodrobna.

PODCAST: Nostalgičtí Králové videa a česká lokalizace Netflixu
PODCAST: Nostalgičtí Králové videa a česká lokalizace Netflixu
03.10.2019 14:00:00 | Rozhovor

V nejnovější epizodě našeho mezinárodního podcastu jsme se vrhli na žhavou novinku posledních dní, a to přípravy Netflixu na kompletní český překlad uživatelského prostředí a změny, které tento krok přinese. Zároveň jsme se ale nadchli i pro chystaný dokument Králové videa o éře ilegálních VHS.