FB pixel TP pixel
Predátor zaskočil fanoušky. Vesmírný lovec dostane překvapivě dva filmy, z minulosti i budoucnosti © Hulu / 20th Century Studios

Predátor zaskočil fanoušky. Vesmírný lovec dostane překvapivě dva filmy, z minulosti i budoucnosti

Série o Predátorech bude skutečně pokračovat, a to ve větší míře, než si fanoušci ještě nedávno mysleli. Doposud se totiž mluvilo pouze o pokračování snímku Predátor: Kořist, studio 20th Century Studios ale chystá hned dva filmy. Jeden z minulosti a jeden z budoucnosti.

Filmové novinky

Ještě před pár lety se zdálo, že je série Predátor mrtvá. Jenže pak přišel snímek Predátor: Kořist, který v rámci streamingu dokázal, že vesmírní lovci ještě rozhodně neřekli poslední slovo. Jediné, co potřebovali, byly nové nápady, které dodal režisér Dan Trachtenberg. Ten natočil kritiky i diváky chválený snímek, jenž se stal v roce 2022 největší premiérou služby Hulu, která uváděla Predátor: Kořist na některých trzích i v rámci spojení s Disney Plus. Od premiéry se pak hovořilo o pokračování, které by navázalo na příběh komančské bojovnice Naru, nové oznámení však přichází s ještě většími novinkami. Filmy totiž vzniknou hned dva.

Režisér Dan Trachtenberg se však do historického boje s Predátorem nevrátí, místo toho se pustí do snímku s podtitulem Badlands, jenž ukáže střet s obávaným lovcem v nedaleké budoucnosti. Bližší detaily zatím nejsou známé, ví se však, že protagonistou má být opět silná ženská hrdinka jako v případě Predátor: Kořist. Tento snímek, který vlil sérii novou krev do žil, se má stále dočkat pokračování, ani k němu však prozatím není mnoho detailů. Poslední spekulace o zápletce však hovořily o zasazení do druhé světové války a sci-fi variaci na Kód Navajo. S monstrem se měl totiž utkat indiánský kodér, jenž by byl vzdáleným potomkem Naru z předchozího filmu. Ani u jednoho filmu není prozatím stanoveno, zda půjde opět o snímek exkluzivní pro streamovací platformy, nebo se dočkáme i premiéry v kinech.

Zdroj: Variety / Small Screen

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Reklama
Peče celá země naprosto ničí Primu i Novu. V sobotu večer nemá konkurenci
Peče celá země naprosto ničí Primu i Novu. V sobotu večer nemá konkurenci
11.02.2024 13:25:00 | Filmové novinky

Pekařská reality-show České televize Peče celá země je skutečným fenoménem, proti němuž nemají komerční televize žádnou šanci. Dokazují to sobotní čísla sledovanosti, v nichž si gastro jízda pro celou rodinu upekla konkurenci hezky dokřupava.

Aquaman 2 je online po 45 dnech v kinech. Víme, kde si film přehrát v nejlepší kvalitě
Aquaman 2 je online po 45 dnech v kinech. Víme, kde si film přehrát v nejlepší kvalitě
09.02.2024 16:30:00 | Filmové novinky

Netrvalo to ani dva měsíce a poslední snímek z aktuálně ukončeného komiksového vesmíru DC je již dostupný online. Vydejte se s Arthurem Currym alias Aquamanem do hlubin oceánu v nejlepší kvalitě.

Největší sci-fi roku odhalilo 5 minut záběrů. Lov písečného červa z Duny vás uhrane
Největší sci-fi roku odhalilo 5 minut záběrů. Lov písečného červa z Duny vás uhrane
09.02.2024 15:00:00 | Filmové novinky

Marketingová kampaň druhé Duny se s blížící se premiérou stupňuje a nyní studio Warner Bros. odhalilo více než 5 minut záběrů z filmu. Stěžejní je pak pětiminutová pasáž, v níž hlavní hrdina Paul Atreides po tréninku s Fremeny musí dokázat své schopnosti odchytem Shai-Hulud, obávaného písečného červa Arrakisu.

Skutečný hrdina: Christian Bale zachraňuje děti. Sen si plní po 16 letech
Skutečný hrdina: Christian Bale zachraňuje děti. Sen si plní po 16 letech
09.02.2024 12:30:00 | Filmové novinky

Milujeme jej kvůli jeho skvělým hereckým výkonům nejen v masce Temného rytíře, ale i pro jeho nehvězdné manýry. A teď máme další důvod, proč Christiana Balea milovat ještě víc. Hollywoodský herec totiž dokazuje, že je superhrdinou i v reálném životě, kde žádnou masku nepotřebuje.