FB pixel TP pixel
RECENZE: Klaus dává Netflixu do rukou novou vánoční klasiku! © TMDB

RECENZE: Klaus dává Netflixu do rukou novou vánoční klasiku!

Vánoční svátky se pomalu blíží ke konci a tudíž byste je měli zakončit co možná nejlépe. A co je lepší než animovaná pohádka, které dáváme na Torenovy poměry často neviděných 100 procent v hodnocení?

Video

Nestává se často, že by nás vánoční pohádka odrovnala. Exkluzivita Netflixu s názvem Klaus nám však pořádně rozpumpovala dětské srdíčko a nabídla nám návrat do časů starých disneyovských animáků, které byly přímočaré, hravé, chytlavé a měly do puntíku vymazlenou 2D animaci, na níž se dnes v záplavě 3D už jen vzpomíná. Tak si Klause rozhodně nenechte ujít, protože pouštět si ho mimo Vánoce nebude mít takové kouzlo a čekat rok na na zhlédnutí téhle pecky, u které Torenovi dochází slova chvály? To by byl doslova hřích!

 1 138 zobrazení   50 se líbí
RECENZE: Irčan od Martina Scoseseho je událost roku
RECENZE: Irčan od Martina Scoseseho je událost roku
29.11.2019 | Video

Ano, jednu recenzi už jste na Filmtoru číst mohli. Pokud vám však psané slovo nestačí, máme pro vás ještě čerstvou videorecenzi, kde se k novince Martina Scoseseho tradičně vyjádřil Toren.

RUCE PRYČ: Netflixovský I-Land je slabou napodobeninou Ztracených
RUCE PRYČ: Netflixovský I-Land je slabou napodobeninou Ztracených
24.11.2019 | Video

Kdo sleduje Netflix bedlivě, ten ví, že kromě kvalitní produkce zde najde také spoustu zbytečných seriálových výplňovek a napodobenin. A jednou z nich je I-Land.

RECENZE: Je horor Ve vysoké trávě povedenou adaptací Stephena Kinga?
RECENZE: Je horor Ve vysoké trávě povedenou adaptací Stephena Kinga?
20.11.2019 15:00:00 | Video

Režisér kultovního sci-fi hororu Kostka natočil novou adaptaci povídky Stephena Kinga. Vytvořil atmosférickou chuťovku, nebo jen další průměrnou kingovku, na kterou brzy zapomenete?