FB pixel TP pixel
RECENZE: Netflix válí se satirickou sci-fi komedií Ruská panenka © TMDB

RECENZE: Netflix válí se satirickou sci-fi komedií Ruská panenka

Toren si v nové videorecenzi posvítil na další z komediálních hitů Netflixu z poslední doby. Ruská panenka představuje dalšího zástupce komorních seriálů, jejichž humor vás chytne za srdce.

Video

Co je malé, to je hezké

Komičku Natashu Lyonne si většina z nás pamatuje jako vedlejší postavu ze série Prci, prci, prcičky. Ruská panenka alias Russian Doll je ovšem její jedna velká one-woman show a jak vám Toren popíše ve své recenzi, žádnou asistenci rozhodně nepotřebuje. Ruská panenka totiž nabízí nápadité scénáře, které se nebojí míchat různorodé žánry takovým způsobem, že vás seriál okamžitě uhrane a nepustí. A jelikož nemá přestřelenou stopáž, ani počet epizod, sjedete první řadu za jeden delší večer. A druhá řada je na cestě.

Pokud se vám Torenovy recenze líbí, rozhodně nezapomeňte omrknout další videa na našem YouTube kanále, kde je aktuálně přes 30 recenzí nových i starších hitů a několik video speciálů.

 417 zobrazení   10 se líbí
RECENZE: Překonává 2. řada Mindhuntera svého předchůdce?
RECENZE: Překonává 2. řada Mindhuntera svého předchůdce?
28.09.2019 | Video

Toren se v nové recenzi podíval na zoubek 2. řadě oblíbeného kriminálního thrilleru o skládání myslí masových vrahů. Podařilo se tvůrcům pod vedením režiséra Davida Finchera překonat očekávání a přeskočit laťku nastavenou první řadou?

RECENZE: 13 Reasons Why ve třetí řadě definitivně ztratil kouzlo
RECENZE: 13 Reasons Why ve třetí řadě definitivně ztratil kouzlo
24.09.2019 12:00:00 | Video

Po brilantní první řadě, která udělala ze seriálu 13 Reasons Why fenomén, přišel pokles kvality. A třetí řada v tomto ohledu změnu rozhodně nepřinesla, když definitivně odbočila od původního příběhu a vydává se do míst, která přestávají být jakkoli zajímavá.

Nejvtipnější RECENZE: Nejtrapnější film Adama Sandlera Reparát
Nejvtipnější RECENZE: Nejtrapnější film Adama Sandlera Reparát
24.09.2019 | Video

Máte pocit, že se Adam Sandler u svých komedií pro Netflix vůbec nesnaží? Nejste rozhodně sami. Ostatně podívejte se, jak nadzvedla jedna z posledních sandlerovek, Reparát, mandle našemu videorecenzentovi Torenovi.