FB pixel TP pixel
Roční zkušební doba Apple TV+ zdarma končí. Apple ji výrazně zkracuje © TMDB

Roční zkušební doba Apple TV+ zdarma končí. Apple ji výrazně zkracuje

Apple se rozhodl nedotovat nové majitele svých zařízení tak štědře jako dosud a končí s ročním předplatným zdarma. Jak dlouhá bude nová zkušební doba?

16. 6. 2021 13:00 | Streaming novinky

Protože vlastní seriálová a filmová nabídka byla při spuštění streamovací služby TV+ od Applu poměrně mizivá, technologický gigant se rozhodl nabídnout tuto internetovou televizi všem svým zákazníkům, kteří si koupili nový iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV nebo Mac k vyzkoušení na rok zdarma. Tato nabídka ale brzy skončí. Podle serveru MacRumors totiž získáte od 1. července při koupi nového Apple přístroje přístup k streamovací platformě zdarma pouze na tři měsíce.

Roční zkušební doba Apple TV+ zdarma končí. Apple ji výrazně zkracuje © TMDB

Společnost Apple sice drží počty předplatitelů Apple TV+ pevně pod pokličkou, ale podle důvěryhodných odhadů se má za to, že ke konci roku 2020 jeho platformu využívalo přibližně 40 milionů zákazníků. Ovšem majoritní část z nich využívá bezplatný roční trial plán, přičemž podle dotazů se většina z nich nechystá předplatné prodloužit a za Apple TV+ platit 139 korun, respektive 4.99 dolarů měsíčně. Apple pravděpodobně sází na to, že má v tuto chvíli v katalogu již dostatek lákavých titulů a uživatelé si budou chtít prodloužit předplatné například kvůli pokračováním oblíbených seriálů jako je například drama The Morning Show nebo výtečná komedie Ted Lasso. V každém případě, pokud jste uvažovali o koupi jednoho z výše uvedených zařízení od Applu a rádi byste ještě využili plusko na rok zdarma, měli byste jej zakoupit před 1. červencem.

 520 zobrazení  
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Opustí lidé Netflix? Jeho šéf odhalil svůj pohled na svět po pandemii
Opustí lidé Netflix? Jeho šéf odhalil svůj pohled na svět po pandemii
15.06.2021 13:00:00 | Streaming novinky

Ted Sarandos, jeden z šéfů Netflixu, se na mediálním festivalu v Kanadě rozpovídal, jak vidí budoucnost ve streamingu a jak pandemie ovlivnila divácké sledovací návyky.

Konkurence Netflixu sílí. Paramount+ přidává 1000 titulů a nový tarif
Konkurence Netflixu sílí. Paramount+ přidává 1000 titulů a nový tarif
11.06.2021 7:00:00 | Streaming novinky

Streamovací platforma Paramount+ myslí svůj boj na poli online televizí naprosto vážně a během týdne přidá do svého katalogu přes 1 000 titulů. Vedle toho nabídne i nový tarif pro předplatitele.

Fantasy Světlo a stíny dostane 2. řadu. Vidělo ho již 55 milionů uživatelů
Fantasy Světlo a stíny dostane 2. řadu. Vidělo ho již 55 milionů uživatelů
07.06.2021 18:00:00 | Streaming novinky

Netflix zdá se po delší době opět slušně zaskóroval. Čerstvě totiž oznámil, že prodlužuje seriál Světlo a stíny, který za prvních 28 dní vidělo přes 55 milionů uživatelů.

Mortal Kombat a Wonder Woman se třesou. Speciál Přátel má obří sledovanost
Mortal Kombat a Wonder Woman se třesou. Speciál Přátel má obří sledovanost
01.06.2021 12:00:00 | Streaming novinky

Premiéra speciálního dílu seriálu Přátelé s podtitulem Zase spolu se uskutečnila v den prvního výročí spuštění HBO Max. A podle prvních měření zaznamenala fenomenální sledovanost.