FB pixel TP pixel
HBO Max pracuje na opětovném setkání Přátel © TMDB

HBO Max pracuje na opětovném setkání Přátel

Všech šest hereckých hvězd velepopulárního sitcomového hitu Přátelé začalo nedávno vyjednávat o nabídce dalšího shledání před televizními kamerami, aby natočili mimořádný díl k 25. výročí odvysílání první řady. Objevit by se měl na nové streamovací službě HBO Max.

Streaming novinky

Za půl roku, tedy v květnu 2020, odstartuje warnerácká streamovací služba HBO Max a jejím nezpochybnitelným klenotem bude samozřejmě 10 řad seriálové legendy Přátelé. A aby byl start platformy náležitě pompézní, určitě by se hodilo seriál oživit. Vzhledem k tomu, že Jennifer Aniston přihlášením na Instagram a postnutím selfíčka s ostatními seriálovými spoluherci vyvolala na internetu šílenství a nejrychleji v historii služby nasbírala milion followerů, a v každoročních žebříčcích sledovanosti Netflixu se sitcom umisťuje na předních příčkách, je poměrně zjevné, že je po Přátelích i po letech neuvěřitelná poptávka.

HBO Max pracuje na opětovném setkání Přátel © TMDB

Ve speciálu by se tedy mělo objevit všech šest hlavních představitelů. Vedle zmíněné Aniston samozřejmě Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc a David Schwimmer. Navíc jsou do projektu zapojeni i jeho kreativní tvůrci Marta Kauffman a David Crane. Nicméně, fanoušci, kteří by rádi viděli nové příběhy Přátel po letech, by možná měli svá očekávání mírnit. Podle zdrojů serveru The Hollywood Reporter, který s touto novinkou přišel, totiž půjde spíše o typ konverzace mezi celým štábem a tvůrci seriálu, než o plnohodnotný další díl rozvíjející, jak jsou na tom v tuto chvíli Ross a Rachel. Navíc smlouvy nejsou ještě uzavřeny a bude dost náročné najít vůbec časové okno, na němž by se všech šest hvězd, se svými nabitými programy, shodlo. Pokud se to ale HBO Max povede, bude to přinejmenším z reklamního hlediska velký úlovek.

 406 zobrazení   15 se líbí
Disney Plus překonává očekávání. Po dvou dnech má 10 milionů předplatitelů
Disney Plus překonává očekávání. Po dvou dnech má 10 milionů předplatitelů
14.11.2019 15:00:00 | Streaming novinky

V Los Angeles začínají bouchat šampaňské, nová streamovací služba doslova pro celou rodinu totiž zlákala hned na úvod tolik předplatitelů, že překonává dalece stanovený plán.

Nejabsurdnější výmluvy stahovačů a milovníků ilegálního sledování filmů
Nejabsurdnější výmluvy stahovačů a milovníků ilegálního sledování filmů
13.11.2019 11:50:00 | Streaming novinky

S koncem celé řady ilegálních streamovacích webů typu TopSerialy.to se opět vyrojila otázka, proč by měli diváci za televizní a filmový obsah platit. Prolezli jsme temná zákoutí internetů a našli nejabsurdnější výmluvy, proč lidé nechtějí za obsah platit.

Programový šéf Apple TV+ končí po neuspokojivém startu služby
Programový šéf Apple TV+ končí po neuspokojivém startu služby
13.11.2019 | Streaming novinky

I když Apple chvíli po ostrém vstupu své nové streamovací služby Apple TV+ schválil druhé řady svých čtyř seriálových taháků, vlažné recenze nakonec pravděpodobně rozhodly o tom, že programový ředitel Kim Rozenfeld po necelých dvou týdnech svou pozici opouští.

Disney+ má problém. Servery nezvládají nápor uživatelů
Disney+ má problém. Servery nezvládají nápor uživatelů
12.11.2019 14:45:00 | Streaming novinky

Disney zdá se podcenil přípravu a ačkoli omezil spuštění své streamovací služby jen na pár vybraných zemí, nedokáže alespoň zatím zajistit adekvátní kvalitu přehrávání.