FB pixel TP pixel
Jeden z nejlepších seriálů posledních let se vrací! A s ním i hlavní hvězda © BBC

Jeden z nejlepších seriálů posledních let se vrací! A s ním i hlavní hvězda

Dlouho jsme čekali na návrat zasmušilého hrdiny v podání Toma Hardyho v jednom z nejoriginálnějších seriálů posledních let. A vypadá to, že jsme se konečně dočkali.

18. 8. 2022 16:50 | Filmové novinky

Taboo, stylová dobovka s temnými podtóny, poprvé vtrhla na televizní obrazovky na kanálu BBC. My jsme ji měli možnost nejprve vidět na HBO a letos se díky transferu na Netflix dočkala dalšího zájmu a nového přívalu fanoušků. Až lehce surreálný příběh o muži, který vstal z mrtvých, aby čelil démonům minulosti a nárokoval si, co mu patří, si vždycky říkal o pokračování. Pět let od premiéry z roku 2017 jsme se konečně dočkali vytoužené zprávy. Ano, Taboo bude mít pokračování a zdá se, že už velmi brzy.

Showrunner Steven Knight, který má na svědomí mimo jiné i vynikající dobovou gangsterku Peaky Blinders – Gangy z Birminghamu, potvrdil, že druhá sezóna je momentálně ve vývoji a natáčení by mělo začít příští rok. S dobrodruhem Keziahem Delaynem bychom se tak mohli potkat u televizních obrazovek už za dva roky!

Zdroj: Screenrant

Beata Mrazíková
Filmový vkus má pokřivený aktivním pohybem ve filmovém průmyslu, radost tak navzdory špatným marketingovým kampaním a hrozně nasazeným postsynchronům přináší především nekonečný přival reality shows a festivalové lahůdky. Kdyby se ztratily peníze ze světa, stále jí můžete platit v arašídových košíčcích a batátových hranolkách.
Nejlepší film roku míří konečně online. Na ultimátní kvalitu si ale počkáme
Nejlepší film roku míří konečně online. Na ultimátní kvalitu si ale počkáme
17.08.2022 17:35:00 | Filmové novinky

Nevídaně dlouhá cesta kinosály fenoménu Top Gun: Maverick se pomalu blíží ke svému konci. Již brzy bude snímek dostupný online. Kdy a kde?

Megahit Avatar už si na Disney Plus nepustíte. Fanoušci by měli mít radost
Megahit Avatar už si na Disney Plus nepustíte. Fanoušci by měli mít radost
17.08.2022 13:20:00 | Filmové novinky

Studio Disney, které aktuálně vlastní práva na megahit Jamese Camerona Avatar, se rozhodlo slavné sci-fi stáhnout ze své streamovací služby Disney Plus. Má k tomu několik milionů dobrých důvodů. Jisté ale je, že řada diváků spokojená nebude, i když by měla.

Očekávaný Král Šumavy a další hity. Voyo chystá nabitý seriálový podzim
Očekávaný Král Šumavy a další hity. Voyo chystá nabitý seriálový podzim
17.08.2022 12:45:00 | Filmové novinky

Sychravé podzimní měsíce se blíží a spolu s delšími večery se výrazně zvýší i nabídka projektů na Voyo. A čeká nás vskutku bohatá nadílka, konkrétně několik nových seriálů, ale také oblíbených reality show.

Nejlepší seriál Netflixu se vrací! Trailer slibuje vlastní verzi Avengers
Nejlepší seriál Netflixu se vrací! Trailer slibuje vlastní verzi Avengers
16.08.2022 19:00:00 | Filmové novinky

Je to tady! Netflix ukázal plnohodnotný trailer 5. řady svého fenomenálního hitu Cobra Kai a tentokrát jde skutečně do tuhého. Musí se dokonce spojit všichni staří nepřátelé, aby poslali Terryho Silvera k šípku. Jenže ten ještě nevytáhl svůj trumf.