FB pixel TP pixel
Nový seriál oživí noční můry zaměstnanců. Trailer představuje šéfa z pekla © Amazon Studios

Nový seriál oživí noční můry zaměstnanců. Trailer představuje šéfa z pekla

Christoph Waltz se v novém seriálu objeví jako sociopatický konzultant, který má upadající firmu vytáhnout zpět na vrchol. Problém je, že se nebojí jít přes mrtvoly.

8. 2. 2023 16:00 | Filmové novinky

Nový trailer na seriál The Consultant dále představuje úchylného nového šéfa v podání Christopha Waltze, který opět hladce zaplul do své oblíbené škatulky úlisných magorů, kteří vás fascinují a zároveň vám z nich naskakuje husí kůže po celém těle. Waltz je v upoutávce neskutečně démonický a představuje korporátní zlo v jeho nejpekelnější podobě, kdy jsou zaměstnanci degradování na úroveň sešívaček a a něco jako osobní svoboda je sprosté slovo. Seriál vychází ze stejnojmenné knihy hororového autora Bentleyho Littlea a za vznikem seriálové podoby stojí tvůrce Tony Basgallop, který přivedl na svět i chválený napínák Servant od Apple TV Plus. Takže základ je rozhodně dost kvalitní na to, abychom se dočkali solidní podívané. Tak si držme palce, ať od 24. února na Amazon Prime Video odstartuje další letošní pecka. Třeba po ní dokonce začnete mít svoji práci a nadřízené rádi.

Reklama
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Zrušení Constantina 2: Studio jasně řeklo, jestli počítá s Keanu Reevesem, nebo ne
Zrušení Constantina 2: Studio jasně řeklo, jestli počítá s Keanu Reevesem, nebo ne
08.02.2023 15:30:00 | Filmové novinky

Insider KC Walsh, který často sdílí zákulisní studiové informace, včera zarmoutil fanoušky zprávou, že chystané pokračování výborného filmu Constantine se ruší. Celou věc doplnil zdrcujícím tvrzením, podle kterého studio projekt objednalo, když nevědělo, kudy kam. Oficiální kanály Warner Bros. ale zprávu vyvrací.

Ant-Man 3 je nápaditý sci-fi nářez. První diváci pějí chválu na nového Thanose
Ant-Man 3 je nápaditý sci-fi nářez. První diváci pějí chválu na nového Thanose
07.02.2023 18:00:00 | Filmové novinky

První diváci už měli díky světové premiéře možnost vidět nejnovější díl komiksové skládačky od Marvelu a hýří nadšením. Komiksový gigant podle všeho vstoupil do páté fáze ve skvělé formě a doručil nápaditý biják se skvostným arcipadouchem.

Constantine 2 je údajně zrušen. Pokračování kultu mělo být projevem zoufalství
Constantine 2 je údajně zrušen. Pokračování kultu mělo být projevem zoufalství
07.02.2023 17:20:00 | Filmové novinky

Pokračování komiksového kultu Constantine bylo před pár měsíci s nadšením přijato filmovými nadšenci. Nyní ale insider přinesl zprávu, že se s drsným mágem v budoucím vesmíru DCU nepočítá.

The Last of Us je nezastavitelný fenomén. Růst sledovanosti trumfuje i Rod draka
The Last of Us je nezastavitelný fenomén. Růst sledovanosti trumfuje i Rod draka
07.02.2023 14:30:00 | Filmové novinky

Po diváky rozporuplně přijatém třetím dílu, kdy část fanoušků videoherní předlohy nezkousla radikální odklon od předlohy, visel nad vývojem sledovanosti The Last of Us stín podezření. Joel a Ellie na své pouti Amerikou to ale opět dokázali a lámou rekordy!