FB pixel TP pixel
Tom Cruise prozradil, kdy skončí s Mission: Impossible. Šílenou kaskadéřinu jen tak neopustí © Paramount Pictures

Tom Cruise prozradil, kdy skončí s Mission: Impossible. Šílenou kaskadéřinu jen tak neopustí

Pokud jste si mysleli, že jednašedesátiletý Tom Cruise opustí po chystaném dvojfilmu fyzicky náročnou roli agenta Ethana Hunta, jste na omylu. V posledním rozhovoru herec prohlásil, že plány má na několik let ještě jasně dané a vyhlíží legendárního Harrisona Forda.

Filmové novinky

Premiéra nového dílu akční série Mission Impossible s podtitulem Odplata - První část s Tomem Cruisem v hlavní roli se kvapem blíží. Na již sedmý díl v pořadí budeme moci zajít do kina příští týden 12. července. Přestože jsou reakce kritiků i diváků na předpremiérách nadšené, musí nestárnoucí hollywoodská legenda Cruise obíhat média a na svou novinku fanoušky lákat. V nejnovějším rozhovoru pro list Sydney Morning Herald herec naznačil, že s rolí Ethana Hunta, kterého si zahrál poprvé před 27 lety, ovšem nehodlá skončit ani po plánovaném osmém díle a doufá, že bude hrát svou nejoblíbenější postavu až do svých 80 let.

Tento věk zdůraznil ve spojitosti s nedávnou premiérou pátého dílu Indiana Jones a nástroje osudu, ve kterém se představil osmdesátiletý Harrison Ford. „Harrison Ford je legenda, doufám, že budu v roli pokračovat, mám dvacet let na to, abych ho dohnal,“ řekl Cruise. „Doufám, že budu dál točit Mission: Impossible, dokud nebudu v jeho věku,“ dodal. Cruise zatím vypadá, že svým vzhledem a neskutečnými kaskadérskými kousky vzdoruje času, takže není důvod mu jeho odhodlání nevěřit. Od prvního dílu Odplaty se očekává nejvyšší otvírák v sérii, nejlépe se dosud dařilo šestému Falloutu s 61 miliony dolarů za první víkend v zámoří, když nakonec vydělal globálních 791 milionů.

Zdroj: THR

Zaklínač dostal od diváků pár facek. Sledovanost 3. řady je katastrofální
Zaklínač dostal od diváků pár facek. Sledovanost 3. řady je katastrofální
06.07.2023 17:45:00 | Filmové novinky

Nic není tak zavádějící, jako žebříčky sledovanosti Netflixu. Ač se totiž může zdát, že nová řada Zaklínače je na streamovací službě hitem, pohled na celkové statistiky zveřejněné streamerem odhaluje smutnou skutečnost, že diváci seriál ve velkém opouští. A to je pro stále nedokončený seriál velký problém.

Netflix ruší další komediální hit. Sexuální výchova se loučí trailerem na 4. řadu
Netflix ruší další komediální hit. Sexuální výchova se loučí trailerem na 4. řadu
06.07.2023 11:50:00 | Filmové novinky

Ačkoli se v posledních měsících spekulovalo o tom, že by se komediální megahit Netflixu Sexuální výchova mohl dočkat i páté řady, nakonec bylo oficiálně rozhodnuto, že čtvrtá řada bude definitivně poslední. Netflix to potvrdil v prvním traileru na nové epizody.

Nejlepší historický film roku v novém traileru. Ochutnejte DiCapriův životní výkon
Nejlepší historický film roku v novém traileru. Ochutnejte DiCapriův životní výkon
06.07.2023 11:20:00 | Filmové novinky

Studio Paramount Pictures ve spolupráci s Apple TV+ představilo novou, skvěle sestříhanou upoutávku na nový film Martina Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce. Film je označovaný jako nejlepší historický film roku a Leonardo DiCaprio podle dosavadních reakcí odehrál svůj životní výkon.

Jeden z nejlepších hororů posledních let je konečně online. Připravte se na žánrovou perlu
Jeden z nejlepších hororů posledních let je konečně online. Připravte se na žánrovou perlu
05.07.2023 8:00:00 | Filmové novinky

Nejlepší filmy v kinech? Ale kdeže. Už dávno neplatí, že ty nejpovedenější žánrové tituly můžeme zhlédnout na velkém plátně, obzvlášť když jde o subžánry, které v Česku nemají kdovíjakou popularitu. Takovými jsou mimo jiné slashery, které zastupuje i povedená novinka Pearl. Tu si však nyní můžete konečně užít alespoň online.