FB pixel
Zdroj: Internet Info / Filmtoro
Už jen pár dní probíhá hlasování o nejlepší weby českého internetu. Hlasujte pro Filmtoro v anketě Křišťálová Lupa!

Magazín Lupa vyhlašuje svoje hlasování o nejlepší weby českého internetu už 16. rokem a opět u toho nebude chybět Filmtoro. Díky vašim hlasům jsme se dostali až do finálového kola hlasování v kategorii Nástroje a služby, kde mohou všichni uživatelé dále hlasovat a rozhodnout, kdo získá úplně první příčku. Našimi soupeři jsou těžké kalibry typu Mapy.cz nebo Heureka.cz, takže bude potřeba napnout síly, aby se nám podařilo zvítězit.

Loni se nám v podobné konkurenci podařilo se dostat na 5. příčku, což už tehdy byl úspěch, protože v předešlých ročnících jsme vybojovali nejdříve 10. místo (2015) a 11. místo (2018). Pokud by se nám toto skóre podařilo ještě vylepšit, bude to mimořádný úspěch. Za první, ale vlastně ani za další místa nejsou žádné peněžní odměny, takže svým hlasováním nám především ukážete, že nám fandíte. A to se nejvíce cení!

Hlasovat můžete přímo na stránkách Křišťálové lupy a když přejdete přímo na tento odkaz, už se vám v dané kategorii vyplní hlas pro vás. Můžete si vybrat, jestli i v dalších uživatelských kategoriích chcete hlasovat, pokud však nechcete, nemusíte. A na závěr jen vyplníte svůj email a je hotovo. Hlasovat můžete až do 1. listopadu, vyhlášení proběhne 25. listopadu.

Děkujeme za vaše hlasy!


Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Další články jako Vyhraje Filmtoro Křišťálovou Lupu? Rozhodnout můžeš i ty!

Web  |  2016

FIlmtoro - o nás

V České republice je legálně dostupných přes 18.000 filmů, seriálů a dokumentů. A jaká je vaše výmluva? číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist